מינויים

רני צים הכריע: זה היו"ר והמנכ"ל החדשים של פסגות

רני צים: בעוד פעילות קרנות הנאמנות של פסגות רווחית ותזרימית, פעילות הברוקראז' לא ממצה את עצמה; אייל גורן ימשיך בתפקיד מנכ"ל קרנות הנאמנות
ניצן כהן |  1
רני צים (צילום מאיר אדרי)
רני צים משלים את המינויים בפסגות לאחר שהשלים את רכישת פעילות קרנות הנאמנות, הברוקראז' וניהול התיקים מאלטשולר שחם. יואן קדוש, שותפו של צים, ימונה מנכ"ל פסגות ניירות ערך, המרכזת את פעילות הברוקראז' וניהול התיקים. עוזי דנינו, לשעבר מנכ"ל אקסלנס, ימונה ליו"ר פסגות ניירות ערך ואייל גורן ימשיך לכהן כמנכ"ל פסגות קרנות נאמנות.
רני צים, יו"ר וואליו קפיטל וואן: "בחודשיים האחרונים נכנס הצוות של וואליו קפיטל לעובי הקורה, וגיבשנו את התכנית העסקית שלנו בנוגע לשידרוג מיצובו של בית ההשקעות פסגות. בנינו מחדש את המטה של פסגות, גייסנו כ-40 עובדים מקצועיים ומנוסים, ולצד זאת שיקמנו את התשתית הנדרשת לפסגות.
"בעוד שפעילות קרנות הנאמנות של פסגות הינה יציבה, תזרימית ונהנית ממוניטין איכותי בקרב ציבור המשקיעים והחוסכים, מצאנו שפעילות הברוקראז' של פסגות אינה ממצה את הפוטנציאל הטמון בה. זאת, בעיקר בכל הנוגע לצורך להרחבת הפעילות בשווקים הבינלאומיים, באופן שיאפשר ללקוחות פסגות להשקיע במוצרים פיננסים בחו"ל, ולהיחשף לקשת מוצרים חדשניים ומגוונים שמציעים בנקי ההשקעות המובילים בארה"ב ובאירופה.
"היו"ר החדש, עוזי דנינו, לצד המנכ"ל החדש, יואן קדוש, וצוותו, הינם בעלי ניסיון רב בשווקים הבינלאומיים, והם יפעלו לפיתוח פעילות זו, ויהפכו במהרה את פסגות ניירות ערך לבית השקעות אטרקטיבי וחדשני מוביל בישראל".
י
ואן קדוש, המתמנה לתפקיד מנכ"ל פסגות ניירות ערך: "אני נרגש להיכנס לתפקיד החדש בפסגות, שהינו מבתי ההשקעות הוותיקים והאיכותיים בישראל. בפסגות קיים פוטנציאל השבחה אדיר, ובכוונתי לפעול במרץ, כפי שעשיתי בעבר בבתי השקעות אחרים בשוק הישראלי, כדי לפתח את שיתופי הפעולה עם גורמים מובילים בחו"ל, תוך הטמעת חדשנות ויצירתיות, על מנת לרענן את פעילות פסגות ניירות ערך ולהפכה במהרה לגורם דומיננטי ומשמעותי בשוק ההון הישראלי, כפי שהיה לפני שנים לא רבות".
נזכיר כי בסוף השבוע, השלימה חברת וואליו קפיטל, בשליטת רני צים, את רכישת החברות פסגות קרנות נאמנות ופסגות ניירות ערך, המרכזת את עסקי ניהול תיקי ההשקעות והברוקראז' של פסגות. בסך הכל, מדובר בפעילות המאגדת ניהול נכסים פיננסיים בהיקף כולל של כ-58 מיליארד שקל (מתוכם כ-46 מיליארד שקל בקרנות הנאמנות).
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  פסגות? ומה עם השפל בהתנהלות מול הגרוש של הדיילת?
  רם 08/2021/30
  הגב לתגובה זו
  6 0
  זה היה מגעיל.
  סגור