נדל"ן ותשתיות

זו החברה שתשקיע 750 מיליון שקל בפינוי בינוי ברחובות

מטרופוליס תבנה 450 דירות חדשות במסגרת פינוי בינוי בקריית משה ברחובות בהיקף כספי מוערך של מאות מיליוני שקלים, מנכ"ל מטרופוליס אודי בלום: "אנו מודים לדיירים על התמיכה והבעת האמון בנו"
כפיר אדר |  4
אודי בלום מנכ"ל חברת מטרופוליס, מתחם מטרופוליס הרצליה (צילום סיון פרג', שרפן)
חברת מטרופוליס זכתה במכרז דיירים בשני מתחמים סמוכים בשכונת קריית משה ברחובות ותבנה כ-450 דירות חדשות במסגרת פרויקט פינוי בינוי. ההיקף הכספי המוערך של הפרויקט - 750 מיליון שקל.
במסגרת הפרויקט מטרופוליס תהרוס 2 בניינים עם 4 כניסות ברחוב טוכמן שבהם סה"כ 64 דירות, וברחוב השקד תהרוס החברה 2 בניינים עם 3 כניסות הכוללים 48 דירות סה"כ. הבניינים הישנים הם בני 4 קומות על עמודים. במקומן תבנה החברה כ-450 דירות חדשות בהתאם לתכנון המפורט.

כנס דיירים של חברת מטרופוליס בקריית משה ברחובות צילום מטרופוליס
הבניינים נבנו בשנות ה – 70 אך המצב התחזוקתי שלהם ירוד מאוד וזאת היתה אחת הסיבות לקידום התוכנית המקיפה בכל השכונה , לאחרונה החברה ביצעה שיפוץ בחדרי המדרגות של הבניינים הקיימים וזאת על מנת לשפר את מצב הבניינים עד כמה שניתן  עד להריסה שתתאפשר לאחר הוצאת היתרי הבנייה
שכונת קריית משה נמצאת בדרום במערב רחובות והמבנים שבה ברובם משנות ה-60 וה-70 של המאה הקודמת. ב-2019 אושרה תוכנית התחדשות כוללת לשכונה (תמל/1086) שבמסגרתה יבוצע פינוי בינוי לכלל השכונה, יבוצע טיפול כולל בתשתיות ובפיתוח, יוקמו מרכזי מגורים ותעסוקה, ישודרגו מחלפים ואף תוקם תחנת רכבת (מתארית). במסגרת התוכנית ייבנו 9,854 יח"ד, מעונות סטודנטים ודיור מוגן.
לדברי מנכ"ל מטרופוליס אודי בלום: "אנו מודים לדיירים על התמיכה והבעת האמון בחברת מטרופוליס. שכונת קריית משה היא שכונה שההתחדשות שלה חיונית במיוחד. תנופת הפיתוח והבנייה החדשה ישפרו הן את השכונה והן את מצבם של תושביה. הבנייה תייצר אלפי דירות חדשות באחת הערים המבוקשות בארץ. התוכנית לשכונה כבר מאושרת, היא קודמה בותמ"ל ובעלת חשיבות לאומית גבוהה – לחיזוק האוכלוסיה, לחידוש המבנים הישנים וליצירת סביבת מגורים ראויה לתושביה".
את מטרופוליס מייצג בפרויקט עו"ד גלעד ליפשיץ ממשרד פירון ושות'. את הדיירים ברחוב טוכמן מייצג עו"ד גיל ברזידה ממשרד מינצר-כרמון, ניסים ושות' בשיתוף עם עו"ד משה גולדברג ואת הדיירים ברחוב השקד מייצג עו"ד ארז וייס ממשרד ללקין וייס ושות'.
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  רחובות אכן מבוקשת
  דרור,כלכלן 09/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אך לא קרית משה. אוכלוסיה מאוד בעייתית, לא תצליחו למשוך לשם אוכלוסיה איכותית וכאן הבעיה העיקרית.
  סגור
 • 3.
  חוסר עניין (ל"ת)
  מושון 09/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  חוסר עניין
  מושון 09/2021/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עשו טעות , קרית משה זה לא מקום להשקיע .
  סגור
 • 1.
  חברה אמינה
  אזרח 09/2021/05
  הגב לתגובה זו
  0 1
  רכשתי דירה בגבעתיים. מטרופוליס הוכיחה את עצמה בהצלחה
  סגור