נדל"ן ותשתיות

חברת הנדל"ן נרשמה בבורסה, וחגגה את פתיחת המסחר

הנהלת בית וגג יזמות ונדל"ן פתחה את המסחר לרגל הרישום בבורסה בתל אביב. וכמה כסף גייסה?
מערכת ice | 
בית וגג יזמות ונדל"ן (צילום קובי וולף)
הבוקר (שני) פתחה הנהלת בית וגג יזמות ונדל"ן את המסחר, לרגל הרישום בבורסה לניירות ערך. בית וגג הינה חברה מובילה ואחת מהחברות הוותיקות הפועלות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, היוזמת, מבצעת ומשווקת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית באזור ת"א ומרכז הארץ.
החברה הפועלת בתחום מאז שנת 2011 השלימה עד כה 16 פרויקטים הכוללים מאות יחידות דיור, ונמצאת בהליך הקמה והיתרי בניה של  פרויקטים נוספים למאות יחידות דיור נוספות. בנוסף פועלת החברה לקידום ביצוע של 22 פרויקטים עם הסכמים חתומים בהיקף כולל של 1,800 יחידות דיור ונכון למועד הדו"ח השנתי, לחברה צבר פרויקטים עתידי הכולל אלפי יחידות דיור.  
 
החברה גייסה כ-78 מיליון שקל, לפי שווי חברה של כ-428 מיליון שקל ואימצה מדיניות חלוקת דיבידנד בשיעור שלא יפחת מ- 35% מהרווח הנקי השנתי. מניית החברה צפויה להיכנס בתחילת חודש יוני, במסגרת המסלול המהיר לחברות חדשות, למדדי הבורסה: ת"א-צמיחה, ת"א-נדל"ן ות"א-בניה.
רונן עקביה, מנכ"ל בית וגג: "אני שמח וגאה לפתוח הבוקר את המסחר בבורסה לניירות ערך לרגל הנפקת החברה. בית וגג הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, שפועלת באזורי ביקוש בת"א ומרכז הארץ, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות, מקצועיות, ושירותיות לטובת דיירינו ולקוחותינו".
 
עוד הוסיף כי "הנפקת החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב והאמון המשמעותי מצד המשקיעים, מחזקים מאוד את חוסנה הכלכלי של החברה ואת יכולתה להמשיך ולהוביל עשייה של התחדשות עירונית, הנחשבת לאחד התחומים הצומחים בשוק הנדל"ן בישראל, כמו גם לטובת כניסה לפרויקטי ייזום מורכבים, אשר ישלבו עירוב שימושים של מגורים, מסחר ותעסוקה".
דרורית וילנאי, מנהלת יחידת ההנפקות בבורסה: "בית וגג הינה אחת מ-10 החברות החדשות שהצטרפו מתחילת השנה לבורסה בתל אביב. בפברואר 2020 השיקה הבורסה את מדד ת"א-בניה ובכך מאפשרת לציבור להשקיע בחברות הבניה הנסחרות בבורסה. המדד כולל כיום 35 חברות בשווי כולל של 59 מיליארד שקל ומאז השקתו עלה בכ-100%. אנו מאחלים למנהלי החברה ועובדיה, להמשיך ולהוביל את החברה להצלחות רבות וזאת לטובת המשקיעים ולטובת המשק הישראלי כולו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה