ויראלי

קרן פלס מתפרקת בכאב: "תמונה מרגע מייאש"

קרן פלס משתפת בחשבון האינסטגרם שלה על המצב בארץ ועל היותה בתאילנד כרגע: "תאילנד, מה הקשר…? כשהכל קרה סגרתי חופשה ראשונה לעתיד הרחוק והוא פשוט הגיע. הזמן לא דופק לדפיקויות שלנו חשבון. וזה בדיוק הזמן ליצור עתיד חדש, לחבוש פצעי עבר, להתפייס עם היש"
מערכת ice | 
קרן פלס (צילום אינסטגרם/ קרן פלס)
היום בבוקר (שבת) קרן פלס שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה טקסט חושפני על המצב במדינה ועל כתיבת השיר הוריקן ומה עוזר לה להתמודדות עם התקופה הקשה. פלס כתבה: "תמונה מרגע מייאש שרק עכשיו הצלחתי לחזור אליו ואפילו להגיד עליו תודה.  פה אני באולפן שהיה לי במכמורת, אפופת קרדית אבק (היי אלרגיה), אחרי פירוק כל הציוד + בית וחיים שלמים, כמה ימים לפני הסילבסטר וכמה חודשים אחרי האוקטובר, מבול שחור ואין יבשה, העולם בחוץ רועד וגם בפנים. אם לא נאחזים במשהו, עפים לכל הרוחות".
פלס משתפת על יחסיה עם ילדיה: "מצאתי אחיזה באהבתי לילדיי. כל מה שצריך כדי לשרוד, הוא דבר אחד למענו שווה לחיות. שתמיד יהיה לנו את הדבר האחד הזה. שלא נתרוקן מתכלית. הארגזים כבר מזמן פגשו סכין יפאנית והתפרקו לאולפן חדש בבית חדש במציאות אחרת".
 
שיתפה על כתיבת השיר "הוריקן" ועל כך שהיא כרגע נופשת בתאילנד: "השיר הראשון שיצא מהם הוא ״הוריקן״. תודה לכל הסופות שהעיפו אותו. עכשיו אצלי שבת בארץ רחוקה. תאילנד, מה הקשר…? כשהכל קרה סגרתי חופשה ראשונה לעתיד הרחוק והוא פשוט הגיע. הזמן לא דופק לדפיקויות שלנו חשבון. וזה בדיוק הזמן ליצור עתיד חדש, לחבוש פצעי עבר, להתפייס עם היש. לעשות הכל כדי שגם האין יהפוך ליש. אני מסתכלת על האוקיינוס וכותבת לכם בעיניים מסונוורות…שום דבר לא קבוע וגם אנחנו. רוקדים בסופה, עד סוֹפה, מתחילים מחדש עד סוף ימינו ..״כל יום אני מאבדת את דעתי, מנסה להחזיק מעמד במסע הזה המסתורי…״ מאמינה שאפשר להשתנות ולשנות כל תמונה.
עייפות כואבת על ספה יחידה שעוד לא נויילנה - תהפוך שירים. ייאוש מערפל - יוליד אופק חדש."
על האחדות בעם ועל החטופים כתבה: "החטופים - חייבים לחזור, אנחנו אחים (משפט שחוק אבל יש אוויר בגלגלים האלה) ושלא יספרו לכם אחרת! תמיד אפשר לעשות זום אין על הרע והמרעיל, אבל חובה עכשיו לראות רחב ולפעול כמשפחה, כדי להחזיר את אחינו ואת חיינו הביתה. נפרק את כל הארגזים אחד אחד. נריב אחר כך בסלון. שבת שלום למי שאוכל עכשיו חמין מול המסך. שבוע טוב למי שבקרוב יפגוש כוכב שלישי ויתפלל עלינו
חג החירות בפתח והנה הם שבים אל חירותם".
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה