בארץ

מבצע ענק של מג"ב: מאות שוהים בלתי חוקיים נתפסו בישראל

לאחר הנחיית מפקד משמר הגבול על הגברת המאמצים נגד השוהים הבלתי חוקיים,  נתפסו 270 שב"חים וכ-70 אשר חשודים בסיוע להם במבצע של מג"ב
מערכת ice | 
לוחמי מגב בפעילות אמש (צילום דוברות המשטרה)
מתחילת החודש, הנחה מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק על ריכוז מאמץ חילי למניעת כניסת שוהים בלתי חוקיים לשטחי המדינה ולאכיפת עבירות של חשודים המסייעים בידם במטרה לסכל אפשרות לחדירת טרור מחוץ לגבולות המדינה. לאור כך, פעלו לוחמי משמר הגבול הפרוסים בכל גזרות המדינה בשילוב החטיבות הארציות למעצרם של שוהים בלתי חוקיים בשטחי הארץ ולפעילות חכמה למניעת כניסות נוספות.
בפעילותם, תפסו הכוחות 270 שוהים בלתי חוקיים וכ-70 חשודים אשר סייעו בידם בחשד להסעה, הלנה והעסקתם של השוהים הבלתי חוקיים במדינה. פעילות זאת, מצטרפת לפעילות המבצעית הענפה של לוחמות ולוחמי משמר הגבול בכלל הגזרה למעצרי מבוקשים, פגיעה בתשתיות טרור ושמירה על הסדר הציבורי בתוך שטחי הארץ ובאיו״ש.

זאת לאחר שרק השבוע, איתרו לוחמי מג"ב 3 תושבות רצועת עזה ששהו במפעל. תחילה, עם פניית הכוח אליהן, שיקרו העזתיות ואמרו כי הן מתגוררות באזור דרום הארץ, אך לאחר בדיקה נוספת שערכו השוטרים, התברר מקום מגוריהן והעובדה כי הן עובדות בישראל בניגוד לחוק.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה