תקשורת ומדיה

עמית סגל סיבך את מג'אדלה? הפרשן נעדר מחדשות 12

פרשן חדשות 2 לענייני ערבים שעורר בשבועות האחרונים סערה בעקבות התבטאויות שות כלפי הערוץ וכלפי עמית סגל לא הופיע בחדשות 12 בסוף השבוע האחרון, האם יש קשר בין הדברים?
מערכת ice |  27
מוחמד מגאדלה (צילום צילום מסך חדשות 12)
מוחמד מג'אדלה, שהצטרף באופן רשמי ביולי האחרון כפרשן בחברת החדשות, לא נכח בפאנל הפרשנים בסוף השבוע האחרון, ןזאת כשברקע כותרות שליליות שיצר לעצמו בשבועיים האחרונים. מג'אדלה עורר סערה לפני יום כיפור בעקבות טור שכתב תחת הכותרת " לאזרחים הערבים מגיעה סליחה מהאזרחים היהודים במדינה", זאת התבטאויות נוספות שנויות במחלוקת שאמר במהלך ראיון לעיתון הארץ.
בראיון התבטא הפרשן לענייני ערבים כלפי הפאנל בו הוא נמצא כיחידי מהמגזר הערבי, ואמר, "קשה מאוד להוציא אותי משלוותי. מה שהטריף אותי בעיקר זה שיושבים בפאנל הזה שבעה יהודים ולערבי היחיד שהזמינו לא נותנים להשלים משפט. כמה אפשר? אני יכול להכיל את כל הדעות, אבל תנו לי להציג את המציאות, לדבר על העובדות. אבל אני לא גאה במה שהיה שם, זה לא הסגנון שלי".
מג'אדלה האשים את עמית סגל, הפרשן הפוליטי הותיק של חדשות 12 באי דיוק בעובדות והבאת עמדה ולא מידע: ""בשבילי זו זירת מלחמה. כשהפרשן היהודי נכנס לפה זה עבורו מגרש ביתי. הוא יכול להרשות לעצמו לטעות בהערכות, במידע, בעובדות, וזה יעבור חלק. אבל טעות שלי בחיים לא תיסלח. אני יכול להפוך ברגע אחד מעיתונאי וכוכב לאויב ובוגד".
הוויכוח בין שני הפרשנים על מסכי הטלוויזיה התחיל במהלל ההתפרעויות בלוד, כאשר הפרשן האשים את סגל באי דיוק עובדות בכל הקשור להגעת אוטובוסים של ערבים לעיר: "זו שיטת עבודה של עיתונאים מסוימים בעלי עמדות מסוימות. מה שמפריע לי לא רק כערבי אלא בעיקר עיתונאי זה חוסר הדיוק, בין אם בכוונה ובין שלא. ומה שמשמח אותי זה שעד לא מזמן, לפני העידן שלי, זה פשוט היה עובר ככה. היום לא".
כתב הטלוויזיה והבידור של ynet, רן בוקר, טען היום בערוץ הטלגרם שלו כי, "המתיחות בין חדשות קשת למוחמד מג׳אדלה נמשכת: אחרי הריאיון ב״הארץ״ שבו אמר מילים שעלולות להשתמע כמו ביקורת על אולפן שישי - הפרשן לא הוזמן השבוע האחרון לתוכניות הערוץ, כולל אולפן שישי ופגוש את העיתונות". יחד עם זאת, לדבריו של בוקר אין אימות וייתכן כי מדובר בצירוף מקרים סתמי.
 
עורך וואלה ברנז'ה דוד ורטהיים התייס גם הוא לצירוף המקרים וכתב בטוויטר, "מוחמד מג׳דלה לא הוזמן כבר עשרה ימים לתוכניות חברת החדשות בעקבות הראיון למוסף הארץ, במהלכו ביקר גם את עמית סגל ובכלל את אולפן שישי. הוא כן הופיע לכמה שניות בכתבת מגזין שהוקלטה מראש, וזהו בערך. מאמין ומקווה שאין קשר בין הדברים".
תגובות לכתבה(27):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 24.
  חיפה
  ניראל????? 11/2023/03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מגאדלה:אתה לא הערכת את מה שיש לך ביד...לא כל דבר אפשר לגיד בפורם מלא וסבמיוחדבטלויזה ..אמרת את זה וזה אכן מורגש שסגל משחק במגרש ביתי ואתה המוזמן לזירה..והצופה בעצם רואה אי שסגל רץ במגרש ואותך לא נותנים להשלים משפט..אכן צריך לבחור את המילים והתנהל מול סגל כאורח ולאורח יש כללים.תגיד .ואל תגיד..ובמידת הצורך לשתק אותך אז בוא חבר ללמד אותך משהו:::סייג לחוכמה שתיקה..אם ברהנו דגניה ואלמאז מסמן מרגישים בבית...אין יותר מילים
  סגור
 • 23.
  מחפשים פרשן באל ג'אזירה. יאללה רוח. (ל"ת)
  יאן 07/2022/28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 22.
  הפסד של קשת
  אתי 09/2021/30
  הגב לתגובה זו
  2 2
  כתב אמין, שקול, אינטלגנטי.
  סגור
 • 21.
  מוחמד מול סגל
  רוני 09/2021/28
  הגב לתגובה זו
  4 4
  ניתן לחוש במתח של סגל כאשר מוחמד בפאנל. תחושה שסגל מוכן למתקפה. מוחמד צודק. סגל לא מאפשר לו לדבר מתפרץ לדבריו נימה של בוז (או רק נדמה לשומע) מסגל. בקיצור לא אתפלא אם כבוד האדון נתן הוראה להדיר את מוחמד מהופעות ומישהו נבהל . מוחמד הציג דעות שונות חדות שמעניין לשמוע אותן גם אם לא נעימות לאוזני מר סגל. החזירו את מוחמד לשידור
  סגור
 • 20.
  צניעות
  יואב 09/2021/28
  הגב לתגובה זו
  1 1
  כדאי לכל אנשי המרקע להיות גם קצת צנועים יותר. לאפשר שיח מכובד יותר. לתת להשלים משפט - בלי להתפרץ או להפסיק. חוסר הכבוד, השחצנות, רואים ושומעים אותם היטב בתגובות. צניעות רבותיי צניעות !!!!
  סגור
 • טען עוד
 • 19.
  אתה יכול להוציא את הערבי מהכפר אבל לא את הכפר מהערבי
  ישראלי 09/2021/28
  הגב לתגובה זו
  8 4
  סליחה מגיע לכם?לנו מגיע סליחה שאתם כאן
  סגור
 • 18.
  בושה ביכלל שנתנו לשונא יהודים הזה במה!
  שמעון 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  9 11
  היחידים שצריכים לבקש סליחה הם הערבים מהיהודים,על כך שהם טבחו וביצעו לינצ'ים מתועבים ביהודים רק בשל יהדותם,כחלק מהמאבק של החמאס והפלסטינים להשמיד אותנו כדי לקחת לנו את המדינה. כל מילה שיוצאת למג'אדלה היא שקר ואי דיוק והוא עוד מעז לדבר על עמית סגל שהוא אחד מהעיתונאים היחידים במדינה(ביחד עם קלמן ליבסקינד)- שמיתנהלים במיקצועיות וביושר ולא משקרים ומסלפים את המציאות מתוך רצונם האישי לעשות קמפיין פוליטי,להנדס את התודעה ולהשפיע על הציבור לטובת המחנה הפוליטי שבו הם בעצמם תומכים ורוצים ליראותו בשילטון.
  סגור
 • 17.
  חחח אומר מג'אדלה-זה שכל מילה שיוצאת לו מהפה היא שקר.
  שמעון 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  4 6
  בושה ביכלל שנותנים לשונא יהודים ושונא ישראל הזה במה ועוד בפריים טיים של ערוץ מיינסטרים!
  סגור
 • 16.
  מגדלה אתה ערבי טיפש אתה מתעלם מפרעות הערבים במהלך ההסטו
  ישראל 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  3 11
  כאלו אתם הערבים שכחתם שטווחתם ביהודים במהלך ההסטוריה כולה. היהודים צריכים להרוג כ 8 מיליון ערבים לפני שיבקשט סליחה. אז תישאר ערבי קטן ומסריח כמו רובכם ואין לי אמונה באף אחד מיכם. האחים שלך עבדו אצלי עד שאזרחי ישראל חשפו את פנכם האמיתי בלוד ומאז כולם פוטרו וחלקם עדיין מתחננים לחזור. אז לידיעתך תשובתי היא לעולם לא! ולעולם לארכוש מערבי שום דבר. תתפלא פעם הייתי נותן צדקות גם לערבים מיסכנים. אך לא עוד ולעולם לא אין ערבי מסכן יש מתמסכנים.
  סגור
 • 15.
  אמרתי לך שאתה ערבי מחמד של השמאלנים וברגע שתחרוג...
  ישראלי אסלי 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  4 3
  ידע כל ערבי שמופיע בערוצי השמאל שכל עוד הוא משרתם של השמאלנים הם יחבקו אותו וברגע שיעשה טעות ישפכו את דמו בתקשורת. וידעו השמאלנים שאין אמונה בערבים הם כתידים לבגוד בכם בדיוק כמו מג’דלה ערבי המחמד התורן.
  סגור
 • 14.
  עודף דמוקרטיה
  חיים 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  4 5
  מי צריך אותו בפאנל של שישי שיש שם מספיק אויבים מבית. יהודים יקרים כמה שניתן יותר במה לשונאי ישראל ככה יתלוננו יותר הם חייבים משטר כמו בסוריה בכדי להגיד כמה טוב שם.
  סגור
 • 13.
  יותר מדי נותנים להם לדבר... פותחים את הפה יותר מדי . הו (ל"ת)
  א 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  5 9
  סגור
 • 12.
  אפשר לבדוק ולמצוא שגם בדר שטירמר לא נתנו לפרשנים יהודים
  חדשות 2 גזענית? 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  1 1
  אם זה ככה,זה תלוי בבעלי הערוץ ולא בטיפוסים שמגלגלים את החדשות
  סגור
 • 11.
  פרשן החדשות הערבי
  קרדאי 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  4 6
  לא למדתם היהודים שלא לתת לערבים במה אבל אתם השמאלנים אין עליכם תמכרו את הכל כדי להשיג קצת ריטינג
  סגור
 • 10.
  ערבי יחיד בפאנל?
  מזי 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  4 6
  אני לא ראיתי פרשן יהודי בלבנון מצריים סוריה עירק או כול מדינה ערבית רק פה במדינת הגזענית שמדכא את הערבים המסכנים יושב פרשן ומתלונן על היהודים צביעות וסילוף המציאות
  סגור
 • 9.
  מוחמד מג׳דלה העז למתוח ביקורת על בנו של המחבל המורשע
  יהודית בת-נוח 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  21 2
  מוחמד מג׳דלה העז למתוח ביקורת על בנו של המחבל עם דם על הידיים, המורשע, האסיר המשוחרר, חבר מחתרת הטרור היאהודית בגדה המערבית הכבושה?! עמיתוש יראה לו מאיפה משתין בן המחבל!
  סגור
 • מג'דלה הוא מחבל בעצמן..
  יוסי 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  3 12
  מג'דלה הוא מחבל בעצמו וגם כל יהודי שמדבר ככה , בקרוב תושמד בוגד מלקק ביצ..של ערבים
  סגור
 • 8.
  ומוחמד
  בושה 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  2 6
  מוחמד, אתה מבקר גם את המגזר שלך? מהם ביקשת שיבקשו סליחה? אתה כאזרח המדינה מייצג את האויב ולא את המדינה שאתה אזרח בה. בושה.
  סגור
 • 7.
  חובה
  זיו 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  10 0
  לתת במה לאדם שמכיר את הצד הערבי ממקור ראשון, ולא לשמוע אך ורק "עובדות " שאינן משקפות
  סגור
 • 6.
  מוחמד מג'אדלה צודק
  ראובן 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  15 2
  חדשות 12 הם נציגי הממסד, הבעלים הטייקונים שלהם מחוברים לעטיני השלטון ומנעמיו ועמית סגל שופר עלוב
  סגור
 • 5.
  סליחה
  בן 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  1 2
  מבקש ממך סליחה. עכשיו תתחילו להתנהג כמו בני אדם ולא כמו חיות. ותתחילו להיות נאמנים למדינה ולא לשום דגל והימנון אחר. אתם חיים פה ולא במדינה ערבית אחרת.
  סגור
 • 4.
  גם שקרן וגם בכיין.
  כצפוי 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  2 3
  ועכשיו עוד מסנגרים עליו בתקשורת
  סגור
 • 3.
  מג'דרה
  בהדלה עם מג'דלה 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  2 4
  למה המחבל הזה חושב שהוא כוכב לא הבנתי מי מכיר את הייצור הזה בכלל מודעית עצמית לא היתה הצד החזק שלהם אף פעם
  סגור
 • 2.
  אם כבר אז מג'אדלה סיבך את עצמו עם אמירות שחלק מופרכות
  שש 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  4 4
  לחלוטין וחלקן סתם הזויות
  סגור
 • 1.
  מג'אדלה, אתה רוצה שעמית סגל יביא את אבא שלו?
  מוישה בוס 09/2021/26
  הגב לתגובה זו
  25 5
  נכון שלא? אז שמור על הפה בבקשה. כמו כן, בכל פעם שעמית סגל אומר משהו, אנא הנהן בהסכמה, גם אם זה שקר או לא מדוייק. אם תנהג כך, נשמח לשוב ולהזמין אותך לפאנל האובייקטיבי שלנו. בתודה, ההנהלה.
  סגור
 • חחחח.. האבא הרי הורשע כטרוריסט ויחתוך רגליים
  אפרטהייד 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  10 0
  האבא סגל הרי מסמל האפרטהייד כי לא הרסו את ביתו כמו שהורסים למחבלים לא יהודים בדרך כלל. אם סגל הקטן היה גדל בביוב, לא בטוח שהיה מנופח
  סגור
 • עודף דמוקרטיה
  חיים 09/2021/27
  הגב לתגובה זו
  0 7
  שחרא כמוך מדבר רע על עמית סגל הפטריוט היחיד בערוץ השנאה לעמנו .
  סגור