רייטינג

רייטינג שבועי: רשת עם נציגות אחת – בתחתית

קשת כבשה את הטבלה עם ארבע תוכניות, שתיים מהן פרקים של 'חתונה ממבט ראשון', 'המתחזים' הגיעה לשיא עונתי, 'הישרדות VIP' שמרה על כבודה של רשת
אילן שניג |  2
חתונה ממבט ראשון, הישרדות VIP, המתחזים (צילום מסך קשת 12, מסך רשת 13)
בשבוע האחרון (5 ביוני עד ה-11 ביוני) בדירוג חמש התכניות הנצפות ביותר לקשת ארבע נציגויות וזאת בזכות שני פרקי הסיום של 'חתונה ממבט ראשון' שכבשו את שני המקומות הראשונים. 'המתחזים' השתחלה למקום השלישי עם שיא עונתי ופרק סיום העונה של 'ארץ נהדרת' הביא אף הוא לנתון מרשים. לרשת רק נציגות אחת במקום החמישי עם 'הישרדות' VIP .
במקום החמישי: 'הישרדות VIP' ברשת 13
מתי
: יום שבת, 6.6
כמה 564 :אלף צופים, 18.6%
שבוע חלש לרשת. היא מצליחה להשתחל בקושי למקום החמישי בטבלה עם פצצת הרייטינג שלה בשבועות האחרונים 'הישרדות' VIP. זה הישג יפה אם לוקחים בחשבון שהשורדים התחרו בתוכנית הגמר של 'חתונה ממבט ראשון' והצליחו להביא נתונים יחסית.
במקום הרביעי: 'המתחזים' בקשת 12
מתי
: יום שני , 6.6
כמה: 538 :אלף צופים, 20%
בקשת בוודאי מרוצים מהרייטינג של חיים אתגר  שהיה יותר מכפול מהמתחרה 'צחוק מהמצב' שהביאה רק 9.2%. קשת שיבצה השבוע שני פרקים של 'המתחזים'  וניצחה עם שניהם. בפרק השני גם הצליחה להגיע לשיא עונתי. הישג שישמחו לשחזר בהמשך.
במקום השלישי: 'ארץ נהדרת' בקשת 12
מתי: יום רביעי , 8.6
כמה: 560 :אלף צופים, 21.4%
לאחר שבוע שבו לא הצליחה להיכנס לצמרת והביאה "רק" 449 אלף צופים הפרק האחרון של 'ארץ נהדרת' מחזיר אותה למקומה הטבעי ומביאה עוד יותר ממאה אלף צופים, מה שאפשר לה לדלג בקלילות מעל תחקיר 'המקור' המדובר על הקלטות אלוביץ' וישועה ברשת שעניין כנראה בעיקר את הברנז'ה והביא רק 177 אלף צופים
במקום השני: "חתונה ממבט ראשון – הזוגות היום" בקשת 12
מתי
: יום שלישי , 9.6
כמה: 560 :אלף צופים, 22.7%
העונה השלישית של תוכנית הריאליטי 'חתונה ממבט ראשון' הגיעה השבוע לסופה וסחפה אחריה לא מעט צופים. למעשה היא כבשה את שני המקומות הראשונים בטבלה השבוע. ביום שלישי שודר פרק הפוסט מורטם שהצליח למצח את הריאליטי המצליח ממול, 'הישרדות' VIP שהביא נתון מכובד של 516 אלף צופים. נתון שהציל את כבודה של רשת והכניס למקום האחרון בצמרת הטבלה.
במקום הראשון: "חתונה ממבט ראשון – פרק ההחלטה" בקשת 12
מתי
: יום שבת , 6.6
כמה: 638 :אלף צופים, 22.4%
מדי סוף שבוע ריאליטי הזוגות של קשת יוצא למלחמה ראש ברשת ב'הישרדות VIP' של המתחרה. השבוע הוא הצליח להשיג ניצחון מתוק ולנצח את המתחרה השכנה מרמת החייל שתוכנית הריאליטי המצליחה שלה 'הישרדות' VIP הצליחה להביא רק491 אלף צופים 14% פחות. עכשיו רק נשאר לתהות האם קשת תוכל לשחזר בשבוע הקרוב את ההישג כשהעונות של שני הקלפים הכי חזקים שלה, 'ארץ נהדרת' ו'חתונה ממבט ראשון' הסתיימו.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  ??????????????????????????????
  פלוץ ברימונבה 06/2020/13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רק ירשדות וי הי פי
  סגור
 • 1.
  חדשות 13 חיסלה את רשת. שנואה רעילה (ל"ת)
  ראודור 06/2020/13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור