מינויים

אודי קשקש התמנה למנכ״ל ונשיא RAD

מובילת השוק בפתרונות גישה לטלקום, הודיעה על מינוי של מנכ"ל ונשיא חדש לחברה. קשקש בעל 25 שנות ניסיון מחליף בתפקידו החדש את דרור בין, שמונה באחרונה למנכ״ל רשות החדשנות
כפיר אדר | 
אודי קשקש (צילום דוד גארב)
RAD, מובילת השוק בפתרונות גישה לטלקום, הודיעה על מינויו של אודי קשקש (46) למנכ״ל ונשיא חברת RAD. קשקש מחליף בתפקיד את דרור בין, שמונה באחרונה למנכ״ל רשות החדשנות.
לקשקש 25 שנות ניסיון בתעשיית הטלקום. הוא הצטרף ל- RAD בשנת 2016 כמנהל פעילות החברה בצפון אמריקה ובתפקידו האחרון פעל כסגן נשיא חטיבת הלקוחות. לפני שהצטרף ל- RAD כיהן קשקש בתפקידים שונים בחברות טלקום, ביניהם כסגן נשיא מכירות של Ceragon Networks בצפון אמריקה ומנהל מכירות ופיתוח עסקי בצפון אמריקה עבורNokia Siemens Networks . קשקש מילא גם מספר תפקידי מו"פ בכירים ב- Nokia Siemens ובחברת Seabridge. קשקש מחזיק בתואר B.Sc.  במדעי המחשב.
״מועצת המנהלים של RAD מאמינה מאוד בצוות הניהול של החברה וקידומו של אודי למנכ"ל מוכיח זאת", אמר יהודה זיסאפל, יו"ר הדירקטוריון של RAD ונשיא קבוצת רד-בינת. ״אודי עשה עבודה יוצאת מן הכלל בהובלת  פעילות המכירות והשירותים של RAD ברחבי העולם ואני בטוח שבתפקידו החדש הוא יעשה כמיטב יכולתו לשמור על המומנטום החזק של החברה״.
"זהו כבוד גדול עבורי להתמנות למנכ"ל החדש של RAD״, אמר קשקש. "העבודה הצמודה עם עובדי RAD בחמש השנים האחרונות, הראתה לי כמה מוכשרים ומסורים הם. כח האדם האיכותי בשילוב עם הפתרונות החדשניים והמצליחים שלנו מהווים חיבור מנצח, במיוחד כשאני מסתכל על ההזדמנויות שעומדות בפנינו ״.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה