נדל"ן ותשתיות

מתחם ענק יוקם בפארק קיסריה, כמה כסף יושקע בו?

פרויקט ענק בתחום הלוגיסטיקה לחברה לנכסי קיסריה אדמונד דה רוטשילד, שתקים עבור קבוצת גולף מרכז לוגיסטי בשטח כולל של כ-29,000 מ"ר בפארק העסקים החכם של קיסריה. היקף העסקה שנחתמה לתקופה של 25 שנים עומד על כ-262 מיליון שקל
מערכת ice | 
קיסריה (צילום רוני קניגסברג, מתוך אתר פיקיויקי)
קבוצת גולף, הכוללת את המותגים גולף, עדיקה, פולגת, כיתן, אינטימה ועוד חתמה על הסכם עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד להקמה והשכרת מרכז לוגיסטי בשטח כולל של כ-29 אלף מ"ר בפארק העסקים החכם של קיסריה. המרלו"ג הענק יכלול: שטחי אחסון, גלריות תפעוליות ומדרכי רשת, יוקם במיוחד עבור קבוצת גולף וישרת אותה למשך כ-25 שנים.
בהקמת המרלו"ג תשקיע החברה לנכסי קיסריה כ-80 מיליון שקל ואילו גולף צפויה להשקיע במבנה כ-10 מיליון שקל בהקמת מערכות אחסנה וניהול מלאי מתקדמות. דמי השכירות יעמדו על כ–10.5 מיליון שקל לשנה.
 
אייל גרינברג, מנכ"ל קבוצת גולף מסר, כי "המרלו"ג החדש שתקים עבורנו החברה לנכסי קיסריה יהווה מענה לגידול הטבעי של החברה ויאפשר לנו לרכז את כל הפעילות הלוגיסטית של גולף באתר אחד. בחרנו בפארק העסקים החכם של קיסריה לאחר שהתרשמנו מהניהול המוקפד של הפארק, השמירה על איכות הסביבה ובמיוחד רמת שביעות הרצון הגבוהה של מנכ"לי החברות הפועלות בו, לאורך זמן". 
מיקי קליגר, יו"ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה, ציין כיגולף מצטרפת ליותר מ-230 חברות ומפעלים שמעסיקים בפארק שלנו למעלה מ-12,000 עובדים מיישובי הסביבה. ההתפתחות המואצת של הפארק ואיכותן של החברות שמהוות חלק מהאקו-סיסטם שלו, הוא ביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד והנחישות של הברונית אריאן דה רוטשילד להמשיך לקדם את האזור של קיסריה בפרט ואת מדינת ישראל בכלל – חזון זה רלבנטי כיום, לא פחות מבעבר".
 
מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה: "אנו גאים בבחירה של גולף בנו ובאמון הרב שהנהלתה נותנת ליכולות הביצוע ההנדסי שלנו ולאטרקטיביות של פארק העסקים החכם של קיסריה. אנחנו מצויים היום בתנופת בינוי ופיתוח אדירה. לצד הקמת קמפוס משרדים והיי טק מתקדמים, צברנו בשנים האחרונות ניסיון רב והתמחות בהקמת מרלו"גים עבור לקוחות מהארץ ומהעולם אליהם מצטרפת כעת קבוצת גולף". 
את המו"מ מטעם קבוצת גולף הובילו: אייל גרינברג, מנכ"ל, רן כהן, מנהל הנכסים של הקבוצה, עו"ד הילה ברזלי נחום, יועמ"ש ומזכירת החברה, ועורכות הדין אתי דולב ודניאל זאנה ממשרד פישר בכר חן ושות'.
מטעם החברה לנכסי קיסריה - מיכאל כרסנטי, רן אלישע, סמנכ"ל החברה, אבי קורן, סמנכ"ל ויועמ"ש, אורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים, ועורכות הדין גליה זיסקינד שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי מרציאנו כהן לויצקי ושות'
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה