רכב

שיבושים בתחבורה הציבורית בישראל: זה מה שיקרה מהיום

החל מהיום, יום ראשון (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), חל החג המוסלמי עיד אל אדחא. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ
מערכת ice | 
שיבושים בתחבורה הציבורית-אילוסטרציה (צילום shutterstock)
משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מודיע כי בעקבות עיד אל אדחא: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ. פורסמה רשימה של כלל הקווים והחברות שישנו את הקווים באותם הימים וניתן לבדוק זאת באופן אישי בהתאם למקום המגורים.
בהודעה נמסר: "לתשומת לב הנוסעים: החל מהיום, יום ראשון (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), חל החג המוסלמי עיד אל אדחא. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ". 

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.  
משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה