השוק

דיסקונט: ההתאוששות מהקורונה יוצרת פוטנציאל רווח של 25% במניית גזית גלוב

האנליסט ישי ששון מדיסקונט מעלה היום את ההמלצה למניית גזית גלוב לקניה עם מחיר יעד שגבוה ב-31% ממחיר המניה בבורסה; ששון ממליץ להתחיל להצטייד במנייה כבר היום
ניצן כהן | 
עליות בבורסה (צילום Pixabay)
האנליסט ישי ששון מחדר העסקאות של בנק דיסקונט מעלה היום את ההמלצה למניית גזית גלוב מתשואת שוק ל"קניה" עם מחיר יעד של 31 שקל, מחיר הגבוה ב-25% ממחיר השוק של המניה.
"במבחן התוצאה החששות הכבדים מהשלכות הקורונה התפוגגו מהנתונים הריאליים שמציגה הקבוצה עולה, כי התוצאות הריאליות מפגינות חסינות נאה, עובדה המתבטאת בשיעורי התפוסה העולים על 92% בכל הטריטוריות, למעט ארה"ב.
"בסוגיית השערוכים היינו אף עדים לשערוכים חיוביים בחלק מהטריטוריות. שעור המחוסנים בארה"ב תומך בחזרה מלאה לשגרה, בעוד באירופה נוכל להסתמך על כך רק לקראת חודש אוגוסט שיעור המתחסנים פעמיים בארה"ב עומד כיום על כ-42% והינו גבוה משיעור המתחסנים פעמיים בישראל בעת פתיחת הקניונים בפברואר (36%), באירופה לעומת זאת, במרבית המדינות שיעור המתחסנים נמוך מ-22% ומשכך, רק לקראת אוגוסט יעמוד שיעור המחוסנים באירופה על כ-36% וייתמוך בחזרה מלאה לשגרה".
באשר לאטריום וסיטיקון, אומר ששון, שבסיטיקון ניכרת חסינות הפעילות ברוסיה מתאפיינת ברגישות גבוהה יחסית, בעוד צ'כיה וסלובקיה חסינות. מימוש נכסים בשנה בה התרחשה הקורונה ובפער לא מהותי ביחס לשווי בספרים, תומך בסברה כי שווי הנכסים בספרי אטריום דומה לשוויים הכלכלי.
"חסינות בנכסי סיטיקון משתקפת בירידה נמוכה בתפוסה ושיעור נמוך של שערוכים שליליים ביחס למצבת הנכסים טרום המגיפה. ההקלות המינוריות שניתנו לשוכרים בצד הצמדת החוזים למדד ושיעור נמוך של שכ"ד מפדיון מאששות את חסינות הנכסים.
"בשורה התחתונה, אנו סבורים כי קיים אפסייד נאה במניית גזית מהפן הכלכלי. לכך מתווסף גם האפקט המסחרי לפיו ככל שימוצה האפסייד בחברות הנדל"ן המסחריות המקומיות, נהיה צפויים לנהירת המשקיעים אל גזית. לפיכך אנו ממליצים "להקדים את השוק" ולהגדיל פוזיציה במניה כבר היום". מסיים ששון
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה