בריאות

רופא מטה משפחות החטופים: "גם אחרי החזרה יש הפקרות"

ד"ר חגי לוי דיבר בדיון הוועדה לביקורת המדינה. הוא סיפר כי לאחר ביקור עם החטופה המשוחררת נועה ארגמני גילה כי אין תכנית שיקום סדורה עבור הישראלים שחזרו משבי החמאס. צפו בדבריו ובהתייחסות של ח"כ מיקי לוי
מערכת ice | 
שלטי החטופים (צילום פלאש 90/ מרים אלסטר)
בפתח הדיונים בוועדה לביקורת המדינה דיבר היום ד"ר חגי לוי, רופא מטה משפחות החטופים. במהלך דבריו סיפר כי ביקר את החטופה ששוחררה משבי החמאס, נועה ארגמני, ובמהלך הביקור נוכח לדעת כי אין תכנית שיקום מפורטת עבור הישראלים ששבו לישראל. "אפילו אחרי ההחזרה יש הפקרות", ביקר בחריפות את מדיניות הממשלה בנושא החטופים. 
 
"אנחנו כולנו רקמה אנושית אחת חיה", המשיך, "החטופים השבים, החטופים שטרם שבו, משפחות החטופים, נכי צה"ל, החיילים שלנו היקרים, העקורים, שגם הם מופקרים". אמר. לאחר מכן פנה אל יו"ר הועדה, ח"כ מיקי לוי, "אני מבקש ממך בדיון תמיד לשים במרכז את כבוד האדם". 
לאחר שסיים את דבריו שאל חבר הכנסת לוי אם נמצאת בדיון נציגת משרד הבריאות. משנענה בחיוב שאל את הנציגה האם דבריו של ד"ר לוי על תכנית השיקום ידועים לה. הנציגה השיבה "אני לוקחת את זה, אני בודקת את זה ואני אעדכן". חברת הכנסת מיכל וולדיגר הגיבה לטענות כי לא קיימת תוכנית שיקום ואמרה כי לכל חטוף קיימת תוכנית אישית. 
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה