בארץ

"מה מגן על התרבות המערבית? אירופה תתעוררי לפני שיהיה מאוחר מידי"

מנכ''ל התנועה למאבק באנטישמיות סשה רוטימן-דרטווה נדהם מגמר האירווזיון ששודר אמש: "הקהל ששאג שאגות בוז לעדן, מגלם את תרבות הביטול נגד כל דבר שאינו משויך עם דעותיו. זוהי למעשה תרבות מנוונת וזו צריכה להיות קריאת השכמה לאירופה"

מערכת ice | 
עדן גולן בגמר האירוויזיון 2024 (צילום מסך כאן 11)
"מה שקרה אמש בתחרות האירוויזיון הציג סיפור מדהים; בעוד שחבר השופטים שמסמל 'פרוגרסיביות' התעלם בהפגנתיות מהשיר הישראלי, הציבור הרחב תמך בנציגה הישראלית עדן גולן המוכשרת באופן גורף", אומר סשה רויטמן-דרטווה, מנכ''ל CAM התנועה למאבק באנטישמיות.
עוד המשיך דרטווה: "רדיקלים מוסלמים ופרוגרסיביים התאחדו נגד ישראל ברחובות מאלמו, מאותתים על סדר עולמי חדש והתנגשות של ציביליזציות, כשהאירוויזיון סיפק הזדמנות חד פעמית להכיר מקרוב את המשבר התרבותי שפוקד את אירופה".
"הקהל ה'פרוגרסיבי' ששאג שאגות בוז רמות לעדן, מגלם את תרבות הביטול נגד כל דבר שאינו משויך עם דעותיו. זוהי למעשה תרבות מנוונת, וזו צריכה להיות קריאת השכמה לאירופה להגן על המורשת ההיסטורית והתרבותית שלה", אמר דרטווה וחידד:  "התחייה של הרגשות האנטי-יהודיים במרחב הציבורי מזכיר ימים אפלים בשנות ה-30 של המאה הקודמת, ומעיד על מחלה חברתית עמוקה ומושרשת".
"כיום, מדינת ישראל עומדת על טילה כמקלט ליהודים, ומונעת בעצם קיומה כמדינה עצמאית- חזרה אפלה של ההיסטוריה. אבל מה מגן על התרבות המערבית מפני ההתקפה שמנוהלת על ידי פרוגרסיביים ואיסלאמיסטים קיצוניים? אירופה- תתעוררי לפני שיהיה מאוחר מדי".

 מנכ''ל CAM 
כאמור, התנועה למאבק באנטישמיות נוסדה בשנת 2019 והפכה לקול מוביל במאבק הבינלאומי באנטישמיות. דרטווה, מנכ''ל התנועה, הקים את מדור הניו מדה בחטיבת דובר צה''ל וניהל אותה במהלך המצבעים: "צוק איתן", "עמוד ענן" ושחרור גלעד שליט. כמו כן, עמד בראש יחידת המאבק בדה-לגיטימציה של ישראל בעולם במסגרת ה"הקונגרס היהודי העולמי".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה