תקשורת ומדיה

צפו: אורנה בנאי מכחישה קורונה ומקבלת במה בתאגיד השידור "מחדל חסר אחריות"

התאגיד בחר לשדר ריאיון שערך עם השחקנית אורנה בנאי בו היא השמיעה את משנתה כי הקורונה הינה רק שפעת רגילה ושהיא עצמה לא התחסנה: "עלק קבינט קורונה, לא מקשיבים לאנשי מקצוע רק לפוליטיקאים", והרשת ביקרה את ההחלטה
מערכת ice |  15
אורנה בנאי (צילום צילום מסך)
השחקנית והקומיקאית אורנה בנאי קיבלה במה הערב (מוצ"ש) בראיון שפורסם עמה בתאגיד השידור הציבורי, כאשר היא אינה עוטה מסיכה ואף יוצאת נגד נגיף הקורונה והחיסונים, והרשת ביקרה את השידור בחריפות, יו"ר ישראל שלי שרה העצני כהן כתבה: "אורנה בנאי לא מעניינת. נלעסה כבר 5,000 פעם. כמו כן, יש 5,000 מתים מקורונה וקריסה בבתי החולים. לתת פוש כזה זה מחדל וחוסר אחריות וזה על הראש שלכם".
מיכל רבינוביץ' פגשה בבנאי ושמעה את דעותיה על הקורונה וסירובה להתחסן: "אני מכחישת קורונה", אמרה בנאי. לדבריה, הסיבה לכך שישנם 5 אלף מתים הוא באשמת הממשלה: "הניהול פה הוא מחורבן".
השחקנית טוענת שהקורונה היא למעשה שפעת בלבד: "גם משפעת רגילה לצערנו אנשים מתים. הדבר היחיד שאני מאוד מסכימה איתו היא שקורונה מאוד מידבקת. אבל למה מנגנון ההפחדה הזה? למה להטיל אימה ככה על אנשים? למה שאתה שומע קורונה אתה מפחד כאילו השטן בא לקחת אותך? לא. שפעת".

כתב המשפט, אבישי גרינצייג, תקף בחריפות את החלטת תאגיד השידור הציבורי להביא במה לאורנה בנאי ודעותיה: "זו באמת חרפה. אורנה בנאי קומיקאית. אין לי שום מומחיות מינימלית בתחום הרפואה. לא למדה את התחום. לא עסקה בתחום. כלום. למה לא שואלים אותה מה היא חושבת על הבטיחות של הצמיגים החדשים של טויוטה? במה דעתה עדיפה על כל אזרח אחר ולכן היא זוכה לפוש חסר אחריות של תאגיד השידור הציבורי?".
ינון מגל התייחס לכותרת של אורנה בנאי שאמרה כי "אנשים שמצביעים לנתניהו לוקים בעיוורון מוחלט", ואמר על כך: "אבל עדיין רואים את היופי של אורנה בנאי".
תגובות לכתבה(15):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 15.
  אורנה בנאי
  מ.מ 02/2021/21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בהכל היא הפוכה חולת נפש זקנה
  סגור
 • 14.
  אורנה בנאי קופחה. כנסו.
  רזיאל 02/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בסידרה מטומטמת היא הייתה צריכה לקבל את התפקיד הראשי.
  סגור
 • 13.
  גן עצמאות
  ממשיך לצעוד 02/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מנשנשת קטינות
  סגור
 • 12.
  מישהי זקוקה לחיבוק וצומי
  הדיוט מצוי 02/2021/16
  הגב לתגובה זו
  3 1
  מול רופאים כמו ד"ר שרון אלרועי פרייס ופרופ' לוי יש את הרב אשרוב שכידוע יש לו ידע מעמיק בנושאי רפואה. אויי טאטע.
  סגור
 • 11.
  טרוף
  גוליה 02/2021/14
  הגב לתגובה זו
  7 0
  זהו אסור להשמיע דעה שכנגד מי שלא הולך בתלם יש סיכוי שיגרמו אותו באבנים אורנה בנאי זו דעתה אפשר לקבל ואפשר לא מי שחשוב לו שיקשיב לרופאים ולמבני עניין זה הכול
  סגור
 • טען עוד
 • 10.
  צדק תרדוף
  שמוכמים 02/2021/12
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מאחל לאורן "בריאות ביסורים"במקום בנאי הרס
  סגור
 • 9.
  רחמים
  עוזי 02/2021/12
  הגב לתגובה זו
  5 2
  התסכול זועק ממנה. רחמו עליה.
  סגור
 • 8.
  התחזות
  דודו 02/2021/11
  הגב לתגובה זו
  2 1
  צריך להעמיד את אורנה לדין ביטון התחזות למומחה לקורנה.
  סגור
 • 7.
  אורנה
  אבי יצחק 02/2021/11
  הגב לתגובה זו
  3 3
  נו תנפייקו כבר את הדרכון המיוחל המעיד על התחסנות ותנו לאורנה להכחיש קורונה ושתצא לנו אל מחוץ לגדר ואן הופעות אן פלצנות ושתשאר ללא עבודה נראה אותה רוקדת יופי טופי דוקטור ל"שכונה" שפת רחוב ירודה בכאלו אנשי הרוח מתגאים
  סגור
 • 6.
  כלבה בת של כלבה
  רוזנשטיין 02/2021/10
  הגב לתגובה זו
  5 4
  תישמעי זבל חולני יש לך לשון שאת דוחפת לבת זוגתך הארורה בואי יש לי כלב שהוא סובל מכאבי בטן עים הלשון שלך תעזרי לו לפתוח את הסתימה מאחור,את זבל של האנושות ומרוב שאת ובת זוגתך יורדות נמוך המוח מאבד חמצן מאחל לך מחלה עים הנגיף וכל המוטטיות שקימות,הכי מגעילה שיש ביקום,ואפילו לא ראויה בת הכלבה הזאת לחיות ארורה וימח שמך וזיכרך,טינופת של האשפה
  סגור
 • 5.
  צביעות
  קובי 02/2021/08
  הגב לתגובה זו
  4 2
  כנראה כשאשה חייה עם אשה השכל אם יש משתבש סופי .חתיכת אפס מאחל לך לקבל קרונה הכי קשה .אנחנו מצביעים עם שכל .לא מתוך שנאה כמוך וכמו השמאל .לנו יש שכל ולכן נצביע ימין .כי אנחנו יודעים מה זה ערבים לא כמוכם .מרמים ושקרנים .אפס
  סגור
 • 4.
  פאטתית
  ש. מרכז 02/2021/08
  הגב לתגובה זו
  9 2
  כרגיל, מנסה לדחוף את דעותיה הלא חכמות לשיח הציבורי כדי לקבל עוד כמה נקודות זכות ואולי כך להצליח לקפץ על עגלה פוליטית כלשהי.
  סגור
 • 3.
  צפיתי, מההתרשמות שלי עשו מזבוב פיל
  גל 02/2021/08
  הגב לתגובה זו
  5 3
  כמעט כל הכתבה היא על האקטיביזם הפוליטי של בנאי, ולא על הקורונה, וגם כשזה נוגע בקורונה, היא בעיקר מבקרת את ההתנהלות, ההפחדה התקשורתית, הפוליטיקה מסביב לזה. מהסאבטקסט נשמע שהיא לא ממש התכוונה להכחשת קורונה, אולי למעט אי ההקפדה שלה על עטיית מסכה, כאשר זה היה באוויר הפתוח, ובראיון בריחוק מספיק.
  סגור
 • 2.
  אורנה בנאי, הנה הזדמנות לחלוק את "תובנותייך" (אלעק) לקו
  אזרח 02/2021/07
  הגב לתגובה זו
  6 0
  אורנה בנאי מוזמנת לפגוש אישית את החולים המאושפזים, את הגוססים, את אלפי המשפחות שהתייתמו - ולחלוק איתנו את "תובנותיה" (אלעק) על הקורונה.
  סגור
 • 1.
  תאגיש השידור למוות ציבורי ! (ל"ת)
  כאן מתים 02/2021/07
  הגב לתגובה זו
  6 3
  סגור