נדל"ן ותשתיות

גיוסים של 300 מיליון יורו: G city כובשת את שוק הנדל"ן האירופאי

חברת G city מדווחת: החברה הבת סיטיקון גייסה 300 מיליון אירו בביקושי יתר של פי 7. החברה הבת הפינית של G city הפועלת בצפון אירופה השלימה שתי הנפקות בשבוע האחרון, שסך הביקושים בהן הסתכמו לכ-9 מיליארד שקל
מערכת ice | 
חיים כצמן, מייסד ומנכ"ל ג'י סיטי (צילום אריק סולטן, ג'י סיטי)
חברת G city, חברת נדל"ן גלובאלית העוסקת ברכישה, השבחה, פיתוח וניהול של נדל"ן מניב לשימושים מעורבים, לרבות מסחר, מגורים ומשרדים באזורים אורבאניים צפופי אוכלוסין בערים מרכזיות, מדווחת כי החברה הבת סיטיקון (Citycon), הפועלת בצפון אירופה, השלימה הנפקת חוב מוצלחת, במסגרתה גייסה 300 מיליון אירו בביקושים גבוהים מאוד.
אגרות החוב שהונפקו הינן ל-5 שנים ונושאות ריבית קבועה של 6.5%. ההנפקה זכתה לביקושים גבוהים בהיקף של כ-2.1 מיליארד אירו, פי 7 מהסכום שהחברה ביקשה לגייס. תקבולי ההנפקה ישמשו למחזור חוב, בעיקר למחזור הסדרה הקצרה של סיטיקון אשר נפדית השנה, וכן להקטנת חוב אחר לטווח קצר ושימושים כלליים אחרים.
 
ההנפקה הנוכחית מצטרפת להנפקת הון שהשלימה סיטיקון בשבוע שעבר בהיקף של 48.2 מיליון אירו, אשר גם היא זכתה לביקושים משמעותיים של כ-200 מיליון אירו. סך הביקושים בשתי ההנפקות שביצעה סיטיקון בשבוע האחרון הסתכמו לכ-9 מיליארד שקל.
חברת G city שבשליטת חיים כצמן מחזיקה ומנהלת 92 נכסים המשתרעים על שטח בנוי להשכרה של כ-1.9 מיליון מ"ר בשווי של כ-37 מיליארד שקל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה