נדל"ן ותשתיות

אחד הרחובות המבוקשים בישראל משתדרג: מאות דירות חדשות בדרך

250 יח"ד, 400 מ"ר מסחר, שני מבנים לשימור: אושרה התב"ע של קרסו נדל"ן  לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים. הוועדה המחוזית אישרה את התוכנית, שבמסגרתה החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות. כ-86% מבעלי הדירות כבר חתמו על הסכמים
מערכת ice | 
נדלן-אילוסטרציה (צילום shutterstock)
חברת קרסו נדל"ן מקבוצת קרסו מדווחת היום (שני) לבורסה לניירות ערך בתל אביב כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז אישרה את התב"ע שמקדמת החברה ברחוב הלביא 2-8 בגבעתיים, לפרויקט התחדשות עירונית שבמסגרתו החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות ובהם 250 יח"ד בסך הכל.
מדובר בפרויקט משולב פינוי-בינוי, ובינוי-פינוי המוחזק בבעלות מלאה (100%) של החברה. נכון למועד הדיווח, קרסו החתימה 86% מבעלי הקרקע במתחם על הסכמי פינוי בינוי המהווים את הרוב הדרוש בחוק ליציאת הפרויקט לדרך, והיא פועלת להחתמת שאר הדיירים עד ל-100%.

התוכנית מתפרסת על שטח של 7 דונם. מתוך 250 הדירות החדשות, 69 הן דירות תמורה ויועברו לדיירים הוותיקים קרסו נדל"ן תשווק 181 יח"ד בשוק החופשי. הפרויקט כולל גם שני מבנים לשימור שיועברו לעיריית גבעתיים לטובת דיור בר השגה, וכן כ-400 מ"ר של שטחי מסחר.

צילום: אלכס לומינוב
החברה פועלת לקידום תוכנית עיצוב אדריכלית ולהוצאת היתרי בנייה מכוח התב"ע, וצופה קבלת היתר בנייה במהלך שנת 2027. החברה צופה ששווי המכירות בפרויקט יעמוד על כ -  650 מיל שקל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה