מדדים ומחקרים

משרד האוצר מצא: הקבוצה המצטיינת בתנאי העסקה באבטחה ובניקיון

ציון 100 לחברת האבטחה וציון 94.52 לחברת הניקיון של קבוצת 'צוות 3' - זה הדירוג שנתן החשב הכללי של משרד האוצר במסגרת דו"ח ביקורת של עובדי החברה המועסקים במשרדי הממשלה. מדי שנה מגיעה 'צוות 3' למקום גבוה בדירוג האיכות החשוב הזה, והשנה אף השתפרה לעומת השנה שעברה
מערכת ice | 
ניר גלבוע (צילום צוות 3)
גם השנה, קבוצת צוות 3 מצטיינת בבדיקה של החשב הכללי במשרד האוצר, ומעל לכל בתנאי העסקת עובדים בתחום האבטחה והניקיון.
ציון 100 לחברת האבטחה צוות 3 וציון 94.52 לחברת הניקיון של צוות 3 - זה הדירוג שנתן השנה החשב הכללי של משרד האוצר במסגרת דו"ח ביקורת של עובדי החברה שמועסקים במשרדי הממשלה.
ביקורת השכר של החשב הכללי של משרד האוצר (חשכ"ל) הינה אחת הביקורות החשובות ביותר בעולם האבטחה והניקיון. הציון בביקורת קובע את דירוג איכות החברה ועמידתה במכרזים ממשלתיים וציבוריים. 
הביקורת של החשכ"ל נערכת בקבוצת צוות 3 כעשור וזו שומרת על צין גבוה מדי שנה ומדורגת במקומות הראשונים מבין כלל החברות המעסיקות עובדים בתחומי האבטחה והניקיון במשרדי ממשלה.
במסגרת חוק הגברת האכיפה הלקוחות מחויבים לבדוק שהעובדים אכן מקבלים את מלוא תנאי העסקתם על פי החוק. בודקת שכר חיצונית מטעם החשכ"ל מבצעת את הליך הביקורת במהלך השנה ובסיומו מתקבל הציון ודירוג הקבלנים.
 
חברת האבטחה של צוות 3 קיבלה כאמור את הציון המקסימלי - 100 (לעומת 95.08 בדוח הקודם), וחברת הניקיון של צוות 3 קיבלה את הציון 94.52 (לעומת 92.49 בדוח הקודם).
מנכ"ל ובעלים של קבוצת צוות 3, ניר גלבוע: "הציון הגבוה מבטא את מדיניות הקבוצה לאורך שנים – שמירה קפדנית על זכויות העובדים לפי חוק. ההון האנושי האיכותי מניע את הקבוצה ועל בסיסו היא התרחבה וצמחה מאז הוקמה לפני 31 שנים. ישר כוח לעוסקים במלאכה והמשך הצלחה".
דיקלה חיים, ראש תחום ביקורת שכר בקבוצת צוות 3, ציינה השבוע כי הציון הגבוה משקף את שנת העבודה 2020, השנה בה פרצה הקורונה ואתגרה את הכלכלה העולמית ואת המשק הישראלי: "הציונים הגבוהים מעידים על כך שקבוצת צוות 3 מעניקה ביטחון תעסוקתי לעובדיה, עומדת בכל תנאי העסקת העובדים, ורואה לנגד עיניה את חשיבות הנושא.
העובדים מקבלים את מלוא זכויותיהם לפי החוק וצווי ההרחבה אליהם אנו כפופים. תנאי ההעסקה היציבים בקבוצה צוות 3 מהווים עוגן לאורך שנים בתחום האבטחה והניקיון". לדבריה, מתקיימות הדרכות למנהלי השטח שלוש פעמים בשנה בנושא זכויות העובדים והמנכ"לים וסמנכ"ל הכספים מיישמים ומקדמים כל העת את ההתייעלות בנושא העסקת העובדים ושמירה על זכויותיהם.
קבוצת צוות 3 היא מהגדולות במשק בישראל עם כ-6,500 עובדים בפריסה ארצית ומעניקה לעשרות אלפי בתי עסק שירותים מקצועיים בתחומים: שמירה, סיור, מיגון, מוקד וסיור ושירותי ניקיון. לקבוצה מגוון רחב של לקוחות מתחום האנרגיה, ההייטק, פיננסיים, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, גופים ביטחוניים ובנוסף עשרות אלפי לקוחות פרטיים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה