רכילות עסקית

כך מנכ"ל ובעלי צוות 3 מחזיר לעמותת הלוט"ר בה צמח

ניר גלבוע, המנכ"ל והבעלים של ענקית האבטחה צוות 3 הוא בוגר היחידה ללוחמה בטרור, אירח במשרדי החברה ברחובות את יום ההתרמה של העמותה, שנועדה לגייס כספים לפעילות של בוגרי היחידה מול נוער בפנימיות ברחבי הארץ
כפיר אדר | 
צוות 3 ולוטר (צילום צוות 3)
קבוצת צוות 3 אירחה במטה החברה ברחובות את יום ההתרמה של עמותת הלוט"ר- לוחמה בטרור, כאשר המנכ"ל ניר גלבוע היה אחד מבוגריה. גיוס הכספים נועד לחבר בין לוחמים לבין בני הנוער לטובת העצמה ולשירות משמעותי בצה"ל. 
לפני 46 שנים הוקמה היחידה ללוחמה בטרור (לוט"ר). היחידה עוסקת בתורת לחימה בשטח הבנוי (לוחמה האורבאנית), אשר מועברת לכלל הלוחמים ביחידות המובחרות, ביניהן דובדבן, שלדג סיירת מטכ"ל והשייטת. לפני כעשור הוקמה העמותה במטרה לאגד את הכוח האנושי במטרה להציג גם את מורשת קרב, גם לחבר בין הבוגרים וגם ליזום פעולות למען הקהילה. נכון להיום, הארגון מונה כ-800 לוחמים בוגרי היחידה.
בימים אלה העמותה החלה בגיוס תרומות כחלק משיתוף הפעולה עם ארגון "אלאור", שמפעיל פנימיות בארץ. "המטרה היא לחבר בוגרים של היחידה עם בני הנוער לטובת פעילות ערכית התנדבותית שתעצים ותחזק את הצעירים בפנימיות ברחבי הארץ ובמטרה שיגיעו, בסופו של דבר, לשירות משמעותי בצה"ל", הסביר תובל דרור מנהל הקמפיין.
בעקבות כך, החליט מנכ"ל קבוצת צוות 3, ניר גלבוע, לסייע לעמותה ולארח את יום ההתרמה במשרדי מטה החברה בעיר רחובות. במסגרת זו הוקצו קווי טלפון וכיבוד לעוסקים במלאכה לאורך יום ההתרמה. אביחי מגנזי, סמנכ"ל העמותה: "עמותת הלוט"ר מוקירה ומעריכה מקרב לב את תרומתה של חברת צוות 3, בניהולו של ניר גלבוע בוגר היחידה, ביום ההתרמה שנועד לגייס כספים עבור פרויקט הדגל של העמותה 'ממדריכי לחימה למדריכים לחיים'".
ניר גלבוע, מנכ"ל קבוצת צוות 3, ששירת כלוחם ביחידה ללוחמה בטרור, השבוע אמר: "צוות 3 גאה לחזק את העמותה לטובת פעילות ערכית עם בני הנוער. החברה חרטה על דגלה את ערכי המצוינות, המקצוענות וההתנדבות ואת זאת אנו דואגים לטפח בקרב ההון האנושי בחברה שלנו ולמען הקהילה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה