שיווק ופרסום

עופר שכטר מרגש: "להניח את הדאגות ופשוט להנות"

הסלבס התייצבו לקמפיין של עמותת המעגל של ג'רמי, למען צעירים אשר גדלים במשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן. "לאפשר לילדים ולמשפחות להניח לרגע את הדאגות ופשוט ליהנות"
מערכת ice | 
עופר שכטר (צילום ויקיפדיה)
הדר לוי, שחר חסון, עפר שכטר, בר מיניאלי, מיכאל גבעתי, שחר טבוך, אופק פסח, עידו טאקו, אבי ליברמן וקנדי אבלסון הצטרפו לקמפיין "הילדות שמגיעה להם", של עמותת המעגל של ג'רמי התומכת בילדים ובני נוער צעירים אשר חיים וגדלים במשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן.
העמותה הוקמה לפני כ- 14 שנים במטרה לאפשר לילדים ולמשפחתם רגעי שקט מקשיי היומיום של ההתמודדות עם מחלת הסרטן, מקיימת לאורך כל השנה פעילויות של הנאה וכיף, וכן היכרות ושיח עם ילדים שנמצאים במצב דומה. בשנה האחרונה השתתפו מעל 1400 ילדים והורים בפעילויות העמותה.
 
"לאורך כל השנה אנחנו מקיימים אירועים ופעילויות לילדים ובני נוער במקומות שונים בארץ. ההשתתפות באירועים היא ללא תשלום וכוללת כיבוד קל וגם הסעות למי שצריך. המטרה שלנו לאפשר לילדים ולמשפחות להניח לרגע את הדאגות ופשוט ליהנות, כמו שילדים צריכים ליהנות. בחודשי הקיץ אנחנו מקיימים רצף של אירועים מתוך הבנה שזו תקופה מאתגרת יותר עבור כולם. כך בשלושת החודשים הקרובים נקיים אירועים בלייזר טאג, בסקיי טאון, בגן החיות התנכ"י, בשביל התפוזים, בפלנטריום וגם נקיים אירוע וירטואלי. הקמפיין איתו יצאנו לאחרונה לגיוס כספים מאפשר לנו להגדיל את מעגל המשפחות המשתתפות ולקיים אירועים נוספים", אמרה פמלה בקר יו"ר וממייסדות המעגל של ג'רמי.
 
"הקמפיין הזה מיוחד עבורי בהיבט נוסף, הצטרפותו של עידו טאקו אחד מילדיי, לקמפיין וההתנדבות שלו בפעילות של העמותה מרגשת אותי מאוד. כילד עידו נעזר בפעילות של העמותה והיום מחזיר לעמותה בעזרה ותרומה", הוסיפה פמלה וגילתה את הקשר המשפחתי כאימו המאמצת של עידו טאקו.
היעד של הקמפיין לגייס 100 אלף דולר, עד כה 891 תורמים הצטרפו לקמפיין ונאספו כ- 81 אלף דולר.
 
ג'רמי קולמן, הוגה הרעיון של "המעגל של ג'רמי", אובחן כחולה סרטן קיבה בדרגה 4 במאי 2007. במהלך התמודדותו הקשה עם המחלה והטיפולים, חבריו (מתנועת הנוער הציוני בלונדון) התארגנו ו"אימצו" את שלושת ילדיו שהיו אז בגילאי שישה חודשים עד 6 שנים, לקחו אותם לטיולים ובילויים שונים ושימשו להם כגב אוהב. התארגנות החברים לצד בקשתה של בתו זואי, אז בת ה-6, להיפגש עם ילדה בת גילה שגם גדלה במשפחה בה האב חולה סרטן, היוו השראה להקמת ארגון שיעניק תמיכה לילדים ממשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן.
 
ג'רמי, יחד עם אשתו פמלה, אחיותיו ג'וליאט ונעמי וחבריו הקימו ב 2008 את הארגון. ג'רמי נפטר ב-8 ביולי 2008 והמעגל של ג'רמי הוא הגשמת החזון שלו ולזכרו. לאחר מותו פמלה, אשתו, המשיכה במימוש החזון שלו וביחד עם חבריו הקרובים, שהינם מתנדבים פעילים וחברי דירקטוריון, הם ממשיכים בפעילות העמותה וסיוע לילדים הגדלים בצל מחלת הסרטן. מאז הקמת הארגון התקיימו מאות אירועים פיזיים וירטואליים. הקהילה של הארגון מונה כיום למעלה מ- 700 משפחות.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה