כסף וצרכנות

תקועים בטורקיה? זו ההטבה שפרטנר מסדרת לכם

בעוד כל הטיסות שתוכננו ל-05:30 ועד 07:20 בוטלו לחלוטין או עוכבו וגם המטוסים שאמורים היו לנחות לא עשו זאת בצורה חלקה במיוחד לפנות בוקר, בשל רעידת האדמה בטורקיה, קבוצת התקשורת פרטנר החליטה להעניק לכל לקוחותיה השוהים במדינה הטבה הכוללת 2 ג׳יגה גלישה בחו״ל ו-50 דקות שיחה נכנסות או יוצאות
מערכת ice | 
אבי גבאי מנכ"ל פרטנר (צילום כפיר סיוון)

בעקבות רעידת האדמה בטורקיה לפנות בוקר (אור לשני), נרשמו גל של ביטולי טיסות לטורקיה מנתב"ג. כל הטיסות שתוכננו ל-05:30 ועד 07:20 בוטלו לחלוטין או עוכבו וגם המטוסים שאמורים היו לנחות לא עשו זאת בצורה חלקה במיוחד לפנות בוקר. כמובן שגם הנוסעים שאמורים היו להגיע לארץ בבעיה.

קבוצת התקשורת פרטנר החליטה להעניק לכל לקוחותיה השוהים בטורקיה הטבה הכוללת 2 ג׳יגה גלישה בחו״ל ו-50 דקות שיחה נכנסות או יוצאות. ההטבה תיפתח אוטומטית ללא צורך בפנייה מצד הלקוח, ללא תוספת תשלום ועד ליום שבת.
 עוד נמסר בהודעה של החברה: "בנוסף פרטנר מפעילה במיוחד עבור הלקוחות השוהים בתורכיה מוקד חירום ב-WhatsApp שיהיה פעיל 24/7 ויספק שירות, מידע וסיוע, במספר 054-3228822".
 כזכור, פיקוד העורף מסר: "רעידת אדמה הורגשה הלילה, בתאריך 6.2.2023 במגניטודה 7.6 בטורקיה. בשל כך, אנו מרעננים את ההנחיות להתנהגות נכונה בזמן רעידת אדמה ומזכירים כי ניתן לקבל התרעה לרעידת אדמה ביישומון פיקוד העורף ובצופרים". הרעש בישראל בסביבות השעה 3:15 נעה סביב 4.7 בסולם ריכטר והורגש במספר מוקדים בישראל.
 

עד כה דווח על כ-76 הרוגים בטורקיה, כשעשרות בניינים קרסו בשל הרעש ומאות פצועים, גם בסוריה מניין ההרוגים גבוה וכבר הגיע ל-100 עם לפחות 330 פצועים. בישראל לא נרשם נזק חריג לרכוש או בנפש, אבל באגף הסיסמולוגיה ממשיכים לעקוב ויעדכנו את הציבור הישראלי במקרה הצורך.
יש לציין כי ‏בזמן הרעידה מטוס של אל על שהיה שניות מנחיתה ביטל נחיתה והלך סביב, הטייס הודיע לנוסעים בכריזה על הרעידה. המסלול נבדק לוודא שאין סדקים והמטוס נחת בשלום לאחר מספר דקות.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה