בחירות 2022

גנץ לאייזנקוט: "יחד נפעל להוציא את העגלה הפוליטית מהבוץ"

את הדברים אמר שר הביטחון בני גנץ, באירוע השקת "המחנה הממלכתי" בו הציג את המצטרף החדש למפלגה, גדי איזנקוט
דוד זולדן |  1
בני גנץ (צילום דוד כהן פלאש 90)
שר הביטחון ויו"ר המחנה הממלכתי בני גנץ באירוע השקת "המחנה הממלכתי" ולרגל הצטרפותו של איזנקוט למפלגה אמר כי: "אייזנקוט הוא לא רק מפקד עתיר זכויות, הוא אדם עתיר ערכים. עמד במבחנים הקשים ביותר בחברה הישראלית". 
עוד הוסיף: "המכנה המשותף בינינו – הוא המחנה הממלכתי ביחד נפעל להוציא את העגלה הפוליטית מהבוץ, ולא פחות חשוב מכך ננווט אותה להשגת היעדים הלאומיים שלנו.  הממלכתיות היא היכולת לאחד קבוצות ושבטים, היא הדרך היחידה להימנע מבחירות שישיות, ולהרכיב ממשלה רחבה ויציבה עם תמיכה ציבורית רחבה.
 
רא"ל (במיל') גדי איזנקוט: "גנץ, שזכיתי לשרת לצידו ותחת פיקודו תקופה ארוכה, הוא האדם המתאים ביותר להוביל את המחנה הממלכתי והרעיונות שהוא מבטא. 
מדינת ישראל נקלעה למשבר פוליטי ולחוסר יציבות שנמשך לאורך שנים, פוער קרע עמוק בלב החברה, לכן גמלה בליבי ההחלטה שלא לשבת מהצד אלא לעשות מעשה ולהצטרף למסגרת פוליטית ממלכתית, שתהווה בסיס לממשלה רחבה ויציבה לאורך זמן".
עוד הוסיף: "אני מאמין במנהיגות ממלכתית, צנועה ועניינית ששמה אתכם אזרחי ישראל בראש סדר העדיפויות. בראייתי עלינו לחתור להקמת ממשלה שתשלב את שלל הכוחות הממלכתיים הפועלים בישראל, שתחזיר את היציבות השלטונית ושתקדם את השיח המכבד והאינטרסים הלאומיים. אנו ניצבים בפני אתגרים מהותיים ואין לנו הזכות שלא להקים ממשלה מתפקדת למען אזרחי ישראל".
סגן רה"מ ושר המשפטים גדעון סער: "התנועה הזאת, שעושה היום את הצעד הראשון, אינה מהלך טכני. זהו מהלך עמוק שמטרתו – ביסוס כוח פוליטי שורשי של כלל-ישראל. התנועה הזאת יכולה להיות ותהיה בית לכל מי שנאמן לערכים המקוריים של התנועה הציונית על גווניה – הציונות הרביזיוניסטית, תנועת העבודה והציונות הדתית. היום זה אפשרי. והיא תהיה גם בית לכל אזרחי ישראל ללא הבדל דת או עדה. הבית הזה יהיה בית דמוקרטי ויחתור לאחדות בעם". 
לסיום אמר כי: "אני מאמין שבכוחה של ההתלכדות הזאת לייצר כוח פוליטי משמעותי, ממלכתי, פטריוטי, מודרך בפעולתו ע"י האינטרס הלאומי, שיביא למערכת הפוליטית שלנו יציבות. עבודה קשה לפנינו".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אידיוט ! אתה והוא ביחד תחריבו את מדינת ישראל !
  קיבוצניק 08/2022/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אנשים צריכים ל הכיר ביכולות שלהם . אין לכם יכולת להנהיג מדינה .
  סגור