השוק

חברת הסייבר הישראלית חוגגת: קיבלה הזמנות בשווי 35 מיליון דולר

באטמ, חברת הטכנולוגיה הישראלית, קיבלה הזמנות סייבר נוספות בהיקף כולל של 2.3 מיליון דולר, כך שסך ההזמנות שהתקבלו ב-15 החודשים האחרונים לחטיבת הסייבר הסתכם לסך של כ-35 מיליון דולר
מערכת ice | 
בורסה (צילום פלאש 90, pixabay)
באטמ (LSE: BVC; TASE: BVC) חברת טכנולוגיה ישראלית המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, הודיעה היום (שלישי) היא כי קיבלה הזמנות סייבר נוספות בהיקף כולל של 2.3 מיליון דולר. הקבוצה צפויה להתחיל באספקה של הזמנות אלו באופן מיידי. 
ההזמנות הללו הינן עבור פתרון הסייבר המתקדם של הקבוצה אשר מבוסס על חומרה ותוכנה, וכן עבור פיתוח הדור הבא של פתרונות ההצפנה הכוללים אינטגרציה של פתרונות קוונטים המיועדים ללקוח הביטחוני הממשלתי הוותיק של הקבוצה. במהלך 15 החודשים האחרונים, סך ההזמנות שהתקבלו לחטיבת הסייבר הסתכם לסך של כ-35 מיליון דולר. 
 
מוטי נגר, מנכ"ל באטמ: "אנו שמחים שהמומנטום החזק של פעילות הסייבר משנה שעברה נמשך לתוך שנת 2024.  בנוסף לכך, אנו שמחים מההתקדמות שאנו עושים באינטגרציה של פתרונות קוונטים לתוך הפלטפורמות שלנו, דבר המשקף את היכולות הגבוהות והניסיון הרב של הצוות שלנו תוך שאנו מספקים מענה לביקושים הטכנולוגיים של עידן המחשוב הבא. כמו-כן אנו ממשיכים לקבל הזמנות חדשות וממשיכים לספק את צבר ההזמנות המשמעותי של פתרונות הסייבר המתקדמים שלנו, עקב זאת אנו בטוחים מאוד בעתידה של פעילות זו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה