השוק

הטלטלה בישראכרט נמשכת: אורי אלון, המשנה למנכ"ל פורש

אלון היה אחראי בישראכרט על פיתוח מנועי צמיחה עתידיים ולאחר שלא מונה לתפקיד המנכ"ל החליט לפרוש מישראכרט
ניצן כהן | 
אורי אלון (צילום סיוון פרג')
הטלטלה בישראכרט נמשכת. המשנה למנכ"ל החברה ואחת הדמויות הדומיננטיות בישראכרט, אורי אלון, הודיע הבוקר על כוונתו לפרוש מהחברה. אלון משמש כמשנה למנכ"ל אולם עיקר פעילותו בתחום החדשנות ויצירת מנועי צמיחה לישראכרט.
אלון היה אחד המועמדים המובילים לתפקיד מנכ"ל ישראכרט ואף הגיע לקו הגמר אולם בסופו של דבר נבחר רן עוז לתפקיד. אלון ביקש לאחר בחירת רן עוז לפרוש מישראכרט.
אלון היה אחת הדמויות המרכזיות בישראכרט שהיו צריכים להתמודד עם הכניסה של הארנקים הדיגיטליים לחיים הכלכליים ולמעשה להיות מי שדוחף את ישראכרט לעולם החדש. בתקופתו של אלון הושק הארנק הדיגיטלי (AnyPay) והחברה יצרה הסכם עם apple pay.
מנוע צמיחה נוסף שיזם אלון היה נושא הביטוח ואתמול קיבלה החברה אור ירוק אמש מרשות שוק ההון לחתימה על הסכמים עם 5 חברות.
לפני כהונתו בישראכרט שימש אלון כמנכ"ל קבוצת התיירות גוליבר. כמו כן כיהן בתפקיד סמנכ"ל חטיבת הלקוחות בחברת ביטוח ישיר, וסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת HOT.
אורי אלון: "אני מסיים את תפקידי בישראכרט כמשנה למנכ"ל אחרי היפרדות מבנק הפועלים והפיכה לחברה נסחרת ועצמאית. פעלנו בנחישות ליישום האסטרטגיה להפוך לחברה פיננסית מתקדמת, חדשנית  וטכנולוגית, בעלת מנועי צמיחה מגוונים כגון אשראי וביטוח. אני מודה לרון וקסלר ותמר יסעור ולכל השותפים שלי בחברה על תקופה מרתקת – בהן עברנו כמעט הכל, מיישום רפורמת שטרום ועד קורונה ".
תמר יסעור, יו"ר ישראכרט: "אורי אלון הוביל תהליכים משמעותיים וחדשניים בישראכרט בכל התחומים בהם עסק, מדובר במנהל  מצוין שהיה ממובילי החברה בהתמודדות עם אתגרי העולם החדש. אני מודה לו על תפקודו המשמעותי ובטוחה שיצליח בכל דרך בה יבחר". 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה