השוק

מ.אביב תעשיות בניה תגייס 100 מיליון שקלים בהנפקת אג"ח חדשה

החברה השלימה בהצלחה את שלב המכרז למשקיעים מסווגים ותגייס 100 מיליון שקלים בהנפקת אג"ח חדשה (סדרה 7)

מערכת ice | 
צאלה רוזנבלום עמור (צילום יחצ)
חברת מ.אביב תעשיות בניה מדווחת כי השלימה בהצלחה את שלב המכרז למשקיעים מסווגים ותגייס 100 מיליון שקלים בהנפקת אג"ח חדשה (סדרה 7). במכרז הוצעו למשקיעים יחידות הכוללות כל אחת 1,000 ש"ח ערך נקוב של אגרות החוב בהצעה אחידה, בדרך של מכרז על שיעור הריבית השנתית שתישאנה אגרות חוב (סדרה 7). 
במסגרת המכרז, הגישו משקיעים מסווגים התחייבויות מוקדמות לרכישת 132,329,000 ש"ח ערך נקוב אגרות חוב (סדרה 7), כאשר שיעור הריבית בגין אגרות החוב שנקבע במכרז הינו 6.9% לשנה, אשר יהווה בהנפקה לציבור את שיעור הריבית המירבי שתישאנה אגרות החוב (סדרה 7). בכוונת החברה להיענות להצעות להתחייבויות מוקדמות על ידי משקיעים מסווגים לרכישת 100,000,000 ש"ח ערך נקוב אגרות החוב (סדרה 7). שיעור הריבית הסופי ייקבע במסגרת ההצעה לציבור שתקיים החברה על פי דוח הצעת מדף בדרך של הצעה אחידה. 
לדברי צאלה רוזנבלום עמור, משנה למנכ"ל מ.אביב והממונה על הפיתוח העיסקי, ההנפקה הנוכחית הינה חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית החברה להשביח ולהרחיב את היקף פעילותה במהלך השנים הקרובות. רוזנבלום עמור מדגישה כי מ.אביב הקיימת כבר 60 שנה הינה חברה יזמית וקבלנית ביצוע כאחד, בנתה ושיווקה אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ, ובכוונתה לקדם התחדשות עירונית בשכונות הוותיקות בירושלים ובכלל. 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה