השוק

אברא מגייסת 40 מיליון שקל מקרן VBF של קבוצת ווליו בייס

קרן הפרייבט אקוויטי VBF הודיעה היום על השקעה של כ-40 מיליון שקל בחברת אברא, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות המידע, השקעה זו מתבצעת לפי שווי שוק חברה של 310 מיליון שקל הדומה לשווי השוק הנוכחי של החברה
מערכת ice | 
עידו נויברגר ממייסדי קבוצת ווליו בייס (צילום תומר יעקובסון, shutterstock)
קרן הפרייבט אקוויטי VBF הודיעה היום על השקעה של כ-40 מיליון שקל בחברת אברא, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות המידע. 
ההשקעה מתבצעת לפי שווי חברה של כ- 310 מיליון שקל (לפני הכסף), הדומה לשווי השוק הנוכחי של החברה. VBF תרכוש כ-11.5% ממניות אברא, ועם השלמת העסקה תחזיק בכ-13.5% מהחברה, לצד בעלת השליטה, קרן אלפא (32.2%), קרן כלירמרק (13.4%), הפניקס (9.6%) וקרן נוקד (8.0%). 
אברא הינה בעלת מומחיות ביישום, הטמעה ופיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומציעה היצע רחב של פתרונות המותאמים למגמות בזירה העסקית, משפרים את מתודות העבודה בארגונים ומאפשרים להשיג כל מטרה עסקית. אברא פעילה בכלל המגזרים במשק ובעלת ניסיון מקצועי רב במגוון וורטיקלים ועולמות תוכן שונים.
לפני כחודש השלימה החברה גיוס של כ-35 מיליון שקל במסגרת הנפקת זכויות מבעלי מניותיה. החברה נמצאת בצמיחה מתמדת עם כ-1,000 מומחים מעולמות תוכן מגוונים. אברא סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של כ-104 מיליון שקל. ה-EBITDA ברבעון השלישי הגיע לשיא והסתכם בכ-12.6 מיליון שקל.
אברא יצאה לדרך ב -2020 ומאז רכשה ומיזגה לתוכה 11 חברות. ניצול היכולות המשותפות וחיבורן להצעת ערך אחת הביאו גם לצמיחה וגם לשיפור מתמיד ברווח וזאת בהמשך לתהליכי סינרגיה הקשורים להתייעלות תפעולית ולשיתוף פעולה בצד המכירות.
טל יעקובי, שותף מנהל בקרן VBF, שיצטרף לדירקטוריון החברה, אמר כי "אברא היא חברה מצוינת המציגה צמיחה עקבית ובעלת פוטנציאל השבחה משמעותי באמצעות צמיחה אורגנית וכן באמצעות המשך יישום אסטרטגיית מיזוגים ורכישות. אנו מעריכים מאוד את הנהלת החברה בראשותם של היו"ר גבי דישי והמנכ"ל שי אוזון ושמחים להצטרף לבעלי מניות חזקים כמו קרן אלפא, כלירמרק, הפניקס ונוקד, המחזיקים בראייה עסקית דומה לשלנו".
שי אוזון, מנכ"ל אברא, מסר: "אנו מודים לקרן VBF על הבעת האמון ביכולות של אברא. הבעת אמון זו מצטרפת לאמון של בעלי המניות שלנו, ובראשם בעלת השליטה בחברה – קרן אלפא. גיוס זה יסייע לנו בהמשך מימוש האסטרטגית הרכישות ובהמשך צמיחה שאפיין את החברה בשנים האחרונות, ואני סמוך ובטוח שנשיא ערך לבעלי המניות הקיימים והחדשים שלנו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה