בריאות

כבוד ענק לישראל: בכיר במשרד הבריאות ייצג את המדינה בעולם

ד"ר אשר שלמון, מנהל האגף ליחסים בינלאומיים, יכהן כנציג המדינה בוועד המנהל של ארגון הבריאות העולמי. השר בוסו: "זו תעודת כבוד". המנכ"ל בר סימן טוב: "דווקא בימים אלה, כשקולות האנטישמיות גוברים, מינוי זה חשוב אף יותר". החבר החדש בוועד שיתף: "נתמקד בקידום תחומים במישור עולמי כמו בריאות דיגיטלית והערכות לחירום"
מערכת ice | 
משרד הבריאות (צילום flickr/ zeevveez)
בוועידה האזורית של ארגון הבריאות העולמי המתקיימת השבוע באסטנה, קזחסטן נבחר הבוקר (רביעי) ד"ר אשר שלמון, מנהל האגף ליחסים בינלאומיים במשרד הבריאות, כנציג ישראל לוועד המנהל של ארגון הבריאות העולמי. על התפקיד התמודדו חמש מדינות. לאחר אשרור כל חברי הועד החדשים במליאה העולמית (תהליך טכני אוטומטי) המינוי יכנס לתוקף במאי 2024 לתקופה של שלוש שנים.
שר הבריאות אוריאל בוסו: "מערכת הבריאות של מדינת ישראל זוכה להכרה עולמית, בראש ובראשונה בזכות אנשי המקצוע המעולים שלה. מינויו של ד"ר אשי שלמון לוועדת המנהל של ארגון הבריאות העולמי הוא תעודת כבוד. בטוחני שניסיונו, שאיפתו למצוינות ויכולותיו המוכחות יסייעו לקדם את מטרות הארגון. אני מאחל לד"ר שלמון הצלחה רבה".
 
משה בר סימן טוב, מנכ"ל משרד הבריאות: "דווקא בימים אלו שבהם נשמעים קולות בעולם המתנגדים לישראל ואנו רואים גילויי אנטישמיות בעולם מינוי זה חשוב אף יותר. מערכת הבריאות בישראל היא מהטובות בעולם ומייצגת את הרוח הישראלית ששואפת לחיים ושמה את צרכי האדם במרכז. אני מברך את ד״ר שלמון, איש מקצוע מעולה, על בחירתו כנציג ישראל ומאחל לו הצלחה רבה בתפקיד חשוב זה".
ד"ר אשי שלמון: "זהו כבוד גדול אך גם אחריות להביא את קולה של מערכת הבריאות הישראלית להנהגת הארגון. נתמקד בקידום תחומים במישור עולמי  בהם ישראל מובילה כמו בריאות דיגיטלית, רפואה מותאמת אישית והערכות לחירום. נפעל לכך שקולה של ישראל ישמע ברמה בעולמות המקצועיים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה