משפט

רשות המסים בצעד חריג: מי צריך להזהר מעכשיו?

?רשות המסים מכריזה על צוות משימה מיוחד למלחמה בפשיעה הערבית. על מנת להתמודד באופן ראוי מול האיום, ולאחר בחינה של הכלים הקיימים ברשות המסים, הוחלט לחזק ולייעל את דרכי הפעולה של הרשות במלחמה הכלכלית נגד ארגוני הפשיעה. הכותרת למהלך היא: "נלחמים בכסף השחור, מנצחים את הפשיעה"
מערכת ice |  2
רשות המסים (צילום shutterstock)
רשות המסים מכריזה על הקמת צוות משימה מיוחד של רשות המסים למלחמה בפשיעה בחברה הערבית. הצוות ינוהל באופן משותף על ידי מנהל רשות המסים  שי אהרונוביץ, ועל ידי עו"ד רואי כחלון - ראש המטה למלחמה בפשיעה בחברה הערבית במשרד רה"מ.
התעצמות ארגוני הפשיעה בחברה הערבית הפכה לאיום אסטרטגי על הביטחון הלאומי של מדינת ישראל. הציר הכלכלי הוא הגורם המרכזי להתעצמות ארגוני הפשיעה בחברה הערבית, והוא גם המפתח להפלתם.
 
על מנת להתמודד באופן ראוי מול האיום, ולאחר בחינה של הכלים הקיימים ברשות המסים, הוחלט לחזק ולייעל את דרכי הפעולה של הרשות במלחמה הכלכלית נגד ארגוני הפשיעה. הכותרת למהלך היא: "נלחמים בכסף השחור, מנצחים את הפשיעה"
צוות משימה זה יבנה תכנית אופרטיבית למלחמה כלכלית בארגוני הפשיעה,תוך שימוש ביכולות העומדות לרשותו הן בציר הפלילי והן בציר האזרחי והמינהלי. בנוסף, יבחן הצוות תיקוני חקיקה שיעצימו את כוחה של רשות המסים במאבק זה, ויכין תכנית אסטרטגית כוללת, שתתן מכה כלכלית אנושה לארגוני הפשיעה.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  שיקחו קורסים!!!!
  אנצי! 05/2024/01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למה מס הכנסה לא לוקח קורסים ממס הכנסה בארצות הברית ואז תראו איך כולם משלמים מס ולא מתחמקים!!!!
  סגור
 • 1.
  למה אני לא מאמין לזה?
  נחמיה 04/2024/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל שנה ארגוני הפשע הערבים רק מתעצמים. חולשים על מכרזי תשתית של המדינה במליארדים,סוחטים קבלנים שנאלצים לשלם ומחירי הדיור עולים. מפעילים אלימות מטורפת מהכלא ובתוך הכלא משתלטים על הכינרת ועל כל הגליל התחתון והיד עוד נטויה. כולם מבינים את המשמעות אבל הפרקליטות שחצי מחבריה מחזיקים נכסים בחו"ל ואזרחויות זרות מעדיפים להראות יפה מול השותפים העסקיים בחו"ל מאשר לדאוג לאנשים הפשוטים כאן שאוכלים את הטינופת הזאת יום יום. אין בטחון אישי ואין סיכוי לנהל עסק בשקט בלי התערבות עבריינים.
  סגור