משפט

תיעוד מזעזע: אב ובנו חטפו את בת משפחתם - ונעצרו על ידי המשטרה

בתאריך ה-12 במאי סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה על אודות אישה שנחטפה ומוכנסת תוך כדי אלימות לרכב בתחנת דלק בעיר עפולה. רכב נוסף שגם הוא נמלט מהזירה אותר בבית כאשר הקורבן נמצאת במקום חבולה. בהודעה לתקשורת נמסר: "פועלים למיצוי הדין עם אותם עבריינים"
מערכת ice | 
ניידות משטרה (צילום pixabay)
בפעילות מהירה של שוטרי המחוז הצפוני נעצרו אב ובנו לאחר שחטפו על פי החשד את בת משפחתם כשהם מכנסים אותה בכוח ובאלימות לתוך רכבם. בתאריך ה-12 במאי סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה על אודות אישה שנחטפה ומוכנסת תוך כדי אלימות לרכב בתחנת דלק בעיר עפולה.
המשטרה מדווחת הבוקר (שני) כי במעמד האירוע שוטרי המחוז הצפוני הוזנקו למקום האירוע ותוך פריסת מחסומים רחבה הצליחו לאתר את רכב החשודים שנעצר סמוך לצומת מזרע, רכב נוסף שגם הוא נמלט מהזירה אותר בבית כאשר הקורבן נמצאת במקום חבולה.
 

מחומר החקירה עולה כי בעקבות ויכוח שהתגלה בתוך המשפחה ולאחר שבת משפחתם עזבה את הבית, יצאו אחריה אביה ובנו וכשזיהו אותה בתחנת הדלק הכניסו אותה בכוח 2 אחיה תוך כדי אלימות לרכבם. הבוקר, כנגד 2 החשודים אב ובנו הוגשה הצהרת תובע ומעצרם הוארך בבית המשפט השלום בנצרת עד לתאריך ה-22 במאי.
"משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה למגר התנהגות בריונית ואלימה מכל סוג שהוא גם במקרים בהם הקורבן חושש לדווח עליהם", נמסר בהודעת המשטרה. "משטרת ישראל במסגרת מאמציה להגברת הביטחון האישי פועלת למיצוי הדין עם אותם עבריינים וקוראת לקורבנות עבירה לדווח לה מיד על כל עבירה. הניסיון המצטבר מלמד כי החשש וחוסר שיתוף הפעולה עם המשטרה אינו מבטיח דבר ואינו מונע את התקיפה הבאה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה