משפט

טלי גוטליב תוקפת בחריפות את בג''ץ: ''השליט הנסתר''

לאחר שבג''ץ הוציא צו על תנאי לשר המשפטים לוין, תקפה חה''כ טלי גוטליב את בג''ץ: "בג״צ השליט הנסתר עצוב מאוד". וכן כינתה את היועמ''שית "מנהלת המדינה"
דורון בלוך |  9
טלי גוטליב (צילום פלאש 90/ יונתן זינדל)
לאחר שאתמול (חמישי) הוציא בג''ץ צו על תנאי לשר המשפטים יריב לוין (הליכוד) בטענה שאינו ממלא את חובתו על פי חוק ומכנס את הוועדה לבחירת שופטים, על מנת לבחור נשיא ושופטים חדשים לבית המשפט העליון, חה''כ טלי גוטליב התבטאה בחריפות כנגדו בחשבון ה-X שלה.
בדבריה כתבה גוטליב ''בג״ץ חש בוז לשר המשפטים בישראל. זו האמת המכוערת. לו אני השר לוין הייתי משיבה באותו מטבע. אין דרך אחרת! בג״צ השליט הנסתר עצוב מאד. שר המשפטים לא כינס וועדה לבחירת נשיא. בינתיים השופט פוגלמן הוא מ״מ הנשיא, אבל לשופטי בגץ הוא לא מספיק. הם חפצים באבי אבות הפרוגרס יצחק עמית לנשיאות. והרי מה שבגצ רוצה זה מה שקובע. עבור זה הם יצאו מגידרם ויוציאו צו על תנאי בלי להמתין לתגובה.. לו אני שרת המשפטים הייתי מגיבה בשורה אחת ״זה לא מסמכותכם להתערב בשיקול דעתי״. הייתי מגדילה לעשות ומבהירה שתהא ההחלטה אשר תהא, אני אכנס וועדה לבחירת נשיא כשיבשילו התנאים לכך ולא כשיתחשק לבגצ''.
מוקדם יותר, כתבה גוטליב על היועמ''שית "מנהלת המדינה מיארה, זו שנשיא ביהמ״ש העליון אמר עליה שהיא לא ראוייה ולא כשירה, מוכיחה שוב ושוב שהנשיא גרוניס לגמרי צדק. והפעם, ממציאה הגיג למען חבריה בצמרת, ולפיו למבקר המדינה אין סמכות לתהות ולבדוק מה קרה כאן בשם אלוקים בשביעי לאוקטובר. המבקר יבקש ויקבל את תיקי הריגול שמתנהלים במחשכים, הוא ייחשף לרשימת עדי התביעה המושחרים בחסותה של מיארה.. ועוד מעזה מיארה לומר שעיסוק בחקר בסיס הכשל יפגע בבטחון המדינה. ברור, הרבה יותר קל להסתיר מהציבור את האמת ולהמשיך להטמיע שקרים אודות אשמת הממשלה.. לשם כך מיארה מונתה, לפגוע בממשלת הימין, לפחות בזה היא מצויינת".
 
תגובות לכתבה(9):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  ימיך בכנסת ספורים !!!! (ל"ת)
  יוסיפון 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 6.
  ימיך בכנסת ספורים !!!!! (ל"ת)
  יוסיפון 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  כנופייה בג"צ
  עוז 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  "השופטים " הללו עברו כבר כל גבול והגיעו למצב שהחלטה שלהם בנושא בו להם כל סמכות יביא לאי ציות להחלטות ההזויות שלהם. במקרה זה יש להטיל משטר חירום ולבטל את סמכויות כל ביתי המשפט האזרחיים
  סגור
 • 4.
  היא צודקת בכל מילה .אני מקווה שיום אחד החולירות מבגצ
  רחל 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יתאדו ביסורים עם תומכיהם
  סגור
 • 3.
  כל מילה בסלע הם הרסו את המדינה חבורת הפשע המאורגן הללו
  אוהב יהודים 06/2024/14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בג"ץ זה המיץ של הזבל הרסו לכולנו את המדינה ככה התחילה השואה האיומה בגלל שרצינו להידמות לגויים, תתביישו לכם חוץ מהכיס שלכם לא מעניין אתכם אף יהודי, פשוט בא לי להקיא עליכם.
  סגור
 • 2.
  את מי זה מעניין השטויות שלה,הגיע הזמן להפסיק לפרסם אותם (ל"ת)
  אזרח 06/2024/14
  הגב לתגובה זו
  5 6
  סגור
 • אז למה לא לפרסם
  טלי ראשת ממשלה בקרוב 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הבנת טפשון
  סגור
 • 1.
  עם ממשלת הרפש חייבים בג״ץ (ל"ת)
  חירניק זקן 06/2024/14
  הגב לתגובה זו
  5 5
  סגור
 • רפש היחיד זה מה שהשריצה אמא שלך (ל"ת)
  סיגל 06/2024/15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור