תקשורת ומדיה

ירון אברהם מרגיע: "היו ימים שציניות עבדה פה. הרגתם"

אחרי ההטרלות של העיתונאי אתמול בתגובה לשרשרת ציוצים שנפתחה נגדו הוא חושף כי קיבל מאות הודעות ושלח מסר מרגיע: " אני לא עובר להיות עורך ישראל היום וגם לא המוציא לאור של הארץ"
מערכת ice | 
ירון אברהם (צילום ויקיפדיה)
אחרי שאתמול מגיש ופרשן חדשות 12, ירון אברהם, זכה אתמול (רביעי) להטרלה בטוויטר על רקע דעות פוליטיות שמיוחסות לו לכאורה שפתחה שרשור תגובות וגם צמד ציוצים מטרילים משלו העיתונאי כותב היום מסר מרגיע.
אברהם חושף שקיבל מאות הודעות ווואטסאפים מאז אתמול בחר לקוטע את הרצף וצייץ: "היו ימים שציניות עבדה פה אז רק כדי להפסיק את מתקפת הוואטסאפים מאתמול (אתם משוגעים): אני לא עובר להיות עורך ישראל היום וגם לא המוציא לאור של הארץ. הרגתם"
 
התגובות לציוץ הזה גררו מגוון ציוצים משעשעים של חבריו כאשר יניר קוזין וואללה כתב לו: "עד שאני לא מקבל את העיתון ליד אני לא מאמין. סליחה, עם כל הכבוד. "ואילו חברו לחדשות 12 אסף יחזקאלי כתב לו: "ניו אינגלנד ג'ורנל אוף מדיסין".
הציוץ של אברהם מגיע כאמור לאחר שאתמול הטריל עם צמד ציוצים באחד "מתרגש מהמינוי ומבטיח להמשיך לשרת כעבד נרצע/ימני פאישסט/מזרחי מחמד גם שם ובכל מקום אשר אהיה בו" והוסיף בשני ""במקביל אכהן גם כמו"ל הארץ שם אני מבטיח להמשיך לשרת את כל מי שכינה אותי שונא ישראל, שפחה של השמאל ובן **** מחבק מחבלים". ההטרלות האלו כאמור היו יותר מדי והוא זכה להרבה יותר מדיע הודעות שגרמו לקטוע את השרשור.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה