תקשורת ומדיה

עשרות דגלי פלסטין בהפגנה בקפלן: "כל כך אידיוטי ומטומטם"

בתיעוד מתוך ההפגנה בקפלן נראה שמלבד התנגדות לרפורמה, נראים הדגלים של אש"ף מונפים על ידי המפגינים, אטילה שומפלבי: "זה פשוט אידיוטי להביא את הדגלים האלה להפגנה פנים ישראלית בעד הדמוקרטיה"
מערכת ice |  12
דגלי פלסטין בהפגנה (צילום מסך פייסבוק הצל)
אחרי 'הפגנת המיליון' בירושלים שהביאה מאות אלפי ישראלים תומכי רפורמת התיקון למערכת המשפט, עם מובילי הרפורמה והממשלה שנאמו והסבירו את החשיבות שלה, אמש (שבת) נערכה בפעם ה-17 ברציפות ההפגנה הקבועה בקפלן תל אביב, שאולי הביאה פחות אנשים הפעם.
יו"ר עמותת האמת תנצח, טל רימר הביא תיעוד מתוך ההפגנה בקפלן ובו נראה שמלבד התנגדות לרפורמה, יש משהו שהמפגינים דווקא תומכים בו, דגל אש"ף, כאשר עשרות ממנו הונפו בהפגנה.
 
רימר כתב: "הפנים האמיתיות של קפלן: דגלי פלסטין , אפילו דגלי אנטיפא , palestinian lives matter , שלט ענק באנגלית לטובת נותני החסות מחו"ל. שורפים את המדינה במימון זר כבר שבוע 17 ברציפות".
 
גם אטילה שומפלבי מ-YNET יצא נגד התופעה: "לפני 17 שבועות זה קרה. בקטנה. וגם אז היה ברור: אין לדגלים הפלסטיניים מה לחפש בהפגנות החירות של ישראל. זה כל כך אידיוטי ומטומטם, בטח יומיים אחרי הפגנת החורבניסטים - שאין דרך להסביר את זה. זה פשוט אידיוטי להביא את הדגלים האלה להפגנה פנים ישראלית בעד הדמוקרטיה".
תגובות לכתבה(12):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  יש פה עוד לאום
  תרצו או לא 05/2023/01
  הגב לתגובה זו
  0 1
  חוסר ההבנה הבסיסי הזה הורג אותנו ואת ילדנו כל יום. הורג יהודים והורג ערבים. שוויון או מוות, הבחירה שלנו.
  סגור
 • עוד לאום?
  ברל כץ 05/2023/12
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שטויות במיץ חומוס. ה"לאום" הזה הוא פיקציה של המאה העשרים. המציאו לחבורת פולשים רצחנים שם "פלשתינאים". הם לא עם ובטח לא לאום.
  סגור
 • 9.
  ההפגנות בקפלן
  קרדאי 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מצויין שימשיכו בושה לדגל שלנו איפה ההורים השכולים של החיילים שיגידו את דברם על זה
  סגור
 • 8.
  נאום
  פריג 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  תביאו את אבו מאזן לנאום בטלפון עם גנץ ולפיד
  סגור
 • 7.
  חמור
  המלך עופר המשיח 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  1 1
  כן. בוודאי שהפנים האמיתיות של קפלן זה 20 איש מתוך יותר ממאה אלף. האיש טיפש. מצייר עיגולים של מטרה מסביב לאיפה שהחץ שלו פוגע. אני מצביע מולדת. בודק נתונים ולא נותן לטיפשים כאלו (משני הצדדים) נדל"ן במוח שלי. הבסיס נותר בהינו. קואליציה שממנה 24 מנכ"לים למשרדי הממשלה בלי נשים. קואליציה שרצתה חוק רודנות 51% רגעי (כשהציעו לרוטמן בוועדה פשרה ורוב של 67 הוא ענה "אז אני מציע 20"). קואליציה שמקצצת בכל המשרדים בשביל להקים חולצות שחורות תחת שלטונו של שר. היום זה בניטו בן גביר, מחר זה ליברמן, ליצמן, דרעי או מרב מיכאלי. ובינתיים פרופגנדה. רוטמן נואם שבית המשפט הפריע לגרש מסתננים (כי הממשלה ניסתה להעביר חוק שמאפשר לכלוא אנשים ללא משפט למשך 3 שנים ובג"צ ביקש להפחית ל-12 חודשים). לוין טוען שהם יגנו על נשים מאנסים -- כאשר הם מצביעים נגד חוק הגנה על נשים. זה מעשה לעג לרש בפומבי. לא רפורמה. שכרון כוח ושחיתות שלטונית. נ.ב חלק גדול מהמפגינים לטובת "רפורמה" חושבים שהכוונה לתיקון ושיפור ורוצים שזה ייעשה בהסכמה רחבה. רובם לא מודעים לעובדות המצויינות לעיל.
  סגור
 • טען עוד
 • העיקר שכמה אנשים דרכו על תמונות עשו טררם.. עוד ליצן צבו (ל"ת)
  אורח 05/2023/01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 6.
  הם שורפים את עצמם השמאל מת סופית לשמחתי תמשיכו (ל"ת)
  לילה 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  תגידו, זה אמיתי? השתגעו לגמרי.!
  אוי ואבוי 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סוף העולם
  סגור
 • 4.
  לא מופתע
  לא מופתע 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא מופתע
  סגור
 • 3.
  הם הפגינו למען ד-מו-קרטיה ב"פלסטין"... (ל"ת)
  רם 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  3 0
  סגור
 • 2.
  הפגנות השמאל הקיצוני ועוזריהם
  מחמוד ע 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בכל מ דינה שויה ,מדינה בה יש למדינה שלטון ולא חבורה של נהנתנים ,תאבי בצע ושררה היה מובא חוק מיידי לחקיקה ובו יש להציג מיידית את מקורות המימון של ההפגנות הסידרתיות נגד השלטון!! ואולם,כפי הנראה לשקרן הנוכחי אין ולא הייתה כל כוונה לגלות לעם,מהם מקורות המימון של מתנגדי השלטון !!מי המממנים ומהם המקורות !! יתרה על כל הנאמר באם צבהפגנות היו מפגינים שהניפו דגליי אש"פ ,על המשטרה לקחת אותם מיידית למחסום ארז ,לקחת מהם את תעודות הזהות ושלול מהם אזרחות ותושבות ולסלקם מידית לעזה ובכיוון אחד!!
  סגור
 • 1.
  הנחה בבית הדין בהאג
  ששי 04/2023/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  המארגנים מחפשים דרך לקבל הנחה בבית הדין בהאג על פישעים
  סגור