מינויים

שרגא כץ מונה למנכ"ל EV-Edge מקבוצת יוניון מוטורס

כץ ייכנס לתפקידו בראשית אוקטובר ויחליף את רונן יבלון, אשר שימש כמנכ"ל החברה מיום הקמתה, לפני כשלוש שנים, ומונה לאחרונה לתפקיד אחר בקבוצה – מנכ"ל Geely ישראל
כפיר אדר | 
שרגא כץ (צילום ליאת קוטנר ואדי שטרן)
חברת EV-Edge, מקבוצת יוניון מוטורס, המפעילה את רשת הטעינה לרכבים חשמליים הגדולה והמובילה בישראל, מודיעה על מינויו של שרגא כץ למנכ"ל החברה. כץ ייכנס לתפקידו בראשית אוקטובר ויחליף את רונן יבלון, אשר שימש כמנכ"ל החברה מיום הקמתה, לפני כשלוש שנים, ומונה לאחרונה לתפקיד אחר בקבוצה – מנכ"ל Geely ישראל.
כץ (51) בעל ניסיון עסקי, טכנולוגי וניהולי רב בעולמות הטלקום, אנרגיה לתחבורה (מסורתית ומתחדשת) ובמשק הדלק הישראלי. בתפקידו האחרון, שימש במשך כ- 3 שנים כמנהל ארגון המכירות בצפון אירופה בחברת גילברקו וידר-רוט האמריקאית, מובילה עולמית באספקת מערכות ופתרונות לחברות דלק וציי רכב. בין השאר, הוביל כץ את המכירות הראשונות בגילברקו של עמדות טעינה חשמליות מהירות ומערכות ניהול לחברות הדלק המובילות בשוק הצפון אירופאי, העומד בחזית העולמית של תחבורה חשמלית ובשיעורי החדירה של כלי רכב חשמליים.
לפני כן, שימש כץ כסמנכ"ל בחברת אורפק הישראלית, המספקת פתרונות ניהול דלק ותשלום לחברות דלק וציים. בין השאר, הוביל כץ באורפק לאורך מספר שנים, בהצלחה יוצאת דופן, את פעילות הדלקן האוניברסלי במשק הדלק הישראלי לרבות מול חברות הדלק, ציי הרכב, משרד האנרגיה ומכון התקנים. לפני אורפק, שימש בתפקידי ניהול מוצר, שיווק ומכירות בינלאומיים בחברת קומברס. כץ בוגר הפקולטה להנדסת חשמל בטכניון (בהצטיינות) ומוסמך במנהל עסקים (MBA) בפקולטה לניהול באוניברסיטה תל-אביב (בהצטיינות).
רן דנאי, מנכ"ל פעילות הרכב של קבוצת יוניון מוטורס, ציין: "שרגא הוא מהמנהלים המוערכים והמקצועיים ביותר בתחום האנרגיה לתחבורה ואני שמח שהוא בחר להצטרף לקבוצת יוניון, לניהולEV-Edge  החדשנית. אין לי ספק שניסיונו העשיר וכישוריו הרבים יאפשרו לו להוביל את החברה להמשך צמיחה, ואני משוכנע שתחת ניהולו של שרגא EV-Edge תמשיך להוביל את התחום ולהיות מפורצות הדרך של עידן הרכב החשמלי בישראל. אני מבקש בהזדמנות זו להודות לרונן על חלקו המשמעותי בהקמת EV-Edge וניהולה עד כה בהצלחה רבה ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו החדש בקבוצה".
כץ הוסיף: "מהפכת הרכב החשמלי כבר כאן ואין ספק כי מדובר בעתיד הניידות העולמית. בתחום הניידות החשמלית המאתגר והצומח, EV-Edge מיצבה עצמה כחברה המובילה בישראל המספקת פתרונות חדשניים, מתקדמים וכוללים לטעינה חשמלית. אני מאוד נרגש לקבל לידיי את ההובלה של EV-Edge ורואה בהזדמנות זו אתגר יוצא דופן. תפקידי הוא לא רק להמשיך את ההצלחה והצמיחה בחברה, אלא לייצר גם הזדמנויות חדשות ולהמשיך לבסס את EV-Edge כבחירה הראשונה של הלקוחות בישראל לספק פתרונות ושירותים לטעינה של כלי רכב חשמליים ולפתרונות ניהול אנרגיה נוספים אשר יאפשרו תחבורה חשמלית  תחרותית ואיכותית".
EV-Edge היא רשת הטעינה הגדולה והמובילה בישראל עם אלפי עמדות פרטיות מותקנות בבתים, ולמעלה מ-500 עמדות ציבוריות ברחבי הארץ. החברה התקשרה בעשרות הסכמים עם רשתות וגופים עסקיים מובילים בישראל, להקמת עמדות טעינה בפריסה ארצית. החברה פועלת בכל  מתארי הטעינה הציבורית: עמדות במתחמי עסקים, קניות ומלונאות, מתחמים מוניציפליים ועמדות מהירות בדרכים מהירות. פתרונות הטעינה של EV-Edge מנוהלים באמצעות ניהול חכם של הרשת וממשקי שירות לקוח המבוססים על אפליקציות ותוכנות ייחודיות של החברה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה