מינויים

הפתעה במגדל: מנהל חטיבת ההשקעות התפטר אחרי שנה וחצי

גיא פישר, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ביטוח מאז חודש אפריל 2020, ביקש לסיים את תפקידו, טרם נקבע מועד לסיום התפקיד, המנכ"ל רן עוז יחפש מחליף
כפיר אדר | 
ביטוח מגדל (צילום Magma Images)
מגדל ביטוח מדווחת היום (רביעי) כי מנהל חטיבת ההשקעות של החברה, גיא פישר, הודיע למנכ"ל החברה, רן עוז, על רצונו לסיים את תפקידו. פישר מכהן בתפקיד מאז אפריל 2020.
במהלך תקופת כהונתו הוביל פישר שורה של מהלכים פורצי דרך בתחום ההשקעות, כאשר הבולטים שבהם: הכרזתה של מגדל, ראשונה מבין הגופים המוסדיים בישראל, על אימוץ מדיניות השקעות מתוך עקרונות אחריות חברתית וסביבתית – ESG; הקמת זרוע ההשקעות של החברה בתחום הפינטק, בהיקף של 5 מיליארד שקל, והובלת המיקוד בתחומי הטכנולוגיה, אנרגיות חילופיות ותשתית חדשה.
הודות לפעולות הרבות שבוצעו בחטיבת ההשקעות, שיפרה מגדל בשנתיים האחרונות את התשואות לעמיתים בצורה ניכרת, תוך שהיא בולטת בנושא זה מבין חברות הביטוח. יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון מגדל ביטוח ורן עוז, מנכ"ל החברה, ביקשו להודות לגיא פישר על תרומתו הרבה לחברה ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית.
גיא פישר מסר היום לאחר קבלת ההודעה: "אני מודה לשותפיי לדרך, למנכ"ל החברה ולהנהלה, לדירקטוריון, לוועדות ההשקעות ולעובדי החטיבה על הדרך ועל ההישגים המשמעותיים המשותפים". טרם נקבע מועד לסיום התפקיד.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה