מינויים

זה הג'וב החדש של פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן

מפרקליט המדינה לרקטור הספריה הלאומית: שי ניצן נבחר על ידי דירקטוריון הספריה הלאומית להיות מי שבתפקידו יהיה אמון על עולמות התוכן של הספריה. ניצן: "בעיני הספרייה הלאומית אמורה להיות מרכז תרבותי וחינוכי ראשון במעלה של מדינת ישראל והעם היהודי בכללותו"
מערכת ice |  7
שי ניצן (צילום מרים אלסטר פלאש 90)
פרקליט המדינה לשעבר, שי ניצן, מונה היום (חמישי) לרקטור הספרייה הלאומית ויכהן בתפקידו לצידו של מנכ"ל הספרייה אורן וינברג.
ניצן בן ה-61, שימש עד דצמבר 2019 בתפקידו כפרקליט המדינה וזכור בעיקר כמי שהוביל את החקירה נגד ראש הממשלה דאז נתניהו, שהובילה לכדי משפט. לפני תפקידו כפרקליט המדינה, שימש כמשנה ליועץ המשפטי לממשלה לעניינים מיוחדים.
 
מינויו של ניצן בספריה הלאומית מגיע לאחר המלצת ועדת איתור שמינה דירקטוריון הספריה הלאומית שאישר את מינויו לתפקיד הרקטור. במסגרת התפקיד יהיה אמון ניצן לנהל את עולמות התוכן של הספריה הלאומית.
לצידו של ניצן ימשיך לשמש המנכ"ל אורן וינברג שבתפקידו אמון על הצד התפעולי של הספריה הלאומית, וגם אחראי להתחדשות של הספריה בשנים האחרונות עם מעברה למשכן החדש שנבנה בירושלים בסמוך לכנסת.
ניצן מסר כי "אני נכנס לתפקיד בהתרגשות ובציפייה. בעיני הספרייה הלאומית אמורה להיות מרכז תרבותי וחינוכי ראשון במעלה של מדינת ישראל והעם היהודי בכללותו. אוצרות הספרייה הם בעלי חשיבות עצומה לעם היהודי שהוא עם הספר ולמדינת ישראל ושאיפתי היא להנגיש אותם לציבורים רחבים ככל האפשר - הן במשכנה החדש של הספרייה והן בפלטפורמות הדיגיטליות שלה".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  לא הייתי נותן לו לנהל מיחראה
  רפי 11/2021/26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גרם נזק בלתי הפיך
  סגור
 • 6.
  ברכות. תמיד עדיף 2 פנסיות תקציביות על אחת.
  יבל 11/2021/26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חבלעל משלמי המסים
  סגור
 • 5.
  בראנג'ת האליטות דואגת לחבריה... בושה (ל"ת)
  אופיר 11/2021/26
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  תפקיד חשוב. מינוי ראוי של איש מוכשר (ל"ת)
  עופר 11/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  הכנסת רעל לספריה
  7890 11/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מינויו של הפושע הנאלח שי ניצן זה להרעיל את הספריה הלאומית. רק כאן פושע תופר תיקים עכול לשמש בתפקיד שמונה הפושע הנאלח
  סגור
 • 2.
  מפתיע
  אורי 11/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  חשבתי כי ה"תרדמת שלו" היא כדי שיחזור ב"גדול" לאחר תום המשפט של ביבי. אפשר להבין זאת בשני אופנים: א. שזאת עדיין הכוונה. ב. שהוא מתעסק בקליגרפיה, כדי שהפעם החתימה שלו על משיכת התיק היא אמתית. וחוץ מזה ממתי ממנה האוניברסיטה רקטור מסתם מישהו, חסר דעה בנושאים אלו, וחסר ידע. האם שי ניצן הפרקליט היה מסכים כי ימנו פרקליט בכיר לתפקידו הקודם, כי הוא רק עבר ברחוב? אכן חוק הכלים השלובים המפאייניק הישן עובד כאן, פרקליטות, בית משפט, מוסדות אקדמיים , צבא ועוד ועוד "בלתי תלויים", יודעים לשמור אחד על השני, בתנאי שהם חברים במיליה הנכונה.
  סגור
 • 1.
  שי ניצן בגו'ב חדש
  אתי 11/2021/25
  הגב לתגובה זו
  0 1
  גם שם ימצא את מי לדפוק,חתחת מושחת..
  סגור