מינויים

מנכ"ל הספארי מסתבך? ראש העיר מגבה "צר לי שרוקדים על הדם"

ראש העיר רמת גן כרמל שאמה הכהן הסביר: "אתמול שודרו שני תחקירים באותו עניין אחד ב-12 ולפוי מנכ"ל הספארי פשע ויש לפטרו מיד ובאותן דקות שודר ב-11 תחקיר שמציג את המנכ"ל כגיבור שבאומץ התמודד עם מוקדי כח להגנת 7 נשים שהוטרדו מינית. לי די ברור איזו כתבה נגועה במגמתיות"
מערכת ice |  11
גן חיות (צילום shutterstock)
ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, יצא הערב (שבת) בהודעה לעשרות אלפי עוקביו בפייסבוק, לפיה "הודעתי למנכ"ל הספארי על פיטוריו המיידיים!", זאת דווקא על רקע הטענות של איש התקשורת אברי גלעד כי מדובר בתרגיל על חשבונם.
שאמה הכהן הבהיר מייד את כוונתו: "זו ההודעה שמצפים לה מבקשי השיפוט המהיר במעמד צד אחד חלקם מתוך דאגה כנה וחלק מתוך התרבות האינסטנט וכן כמה פוליטיקאים ועסקני אופוזיציה שחלקם לא רק שלא קרא שום עמוד מתוך מאות אלא אפילו לא ראה את הכתבה.  כראש עיר לפני בחירות שלא בחר במנכ"ל הספארי הנוכחי כל האינטרסים מובילים לפיטוריו ורוב העיצות באותו הכיוון. אבל כמו שלעולם לא נתתי את ידי לעוולה ולעולם לא נהגתי לפי שיקולים וחישובים פוליטיים ציניים כך גם הפעם ולא אתן לפגוע באף אחד על בסיס כתבות וכותרות אלא רק לאחר בדיקה, חקר האמת שיבוססו על ידיים נקיות וראיות". 

עוד מסר: "אתמול שודרו שני תחקירים באותו עניין אחד ב-12 ולפי מנכ"ל הספארי פשע ויש לפטרו מיד ובאותן דקות שודר ב-11 תחקיר שמציג את המנכ"ל כגיבור שבאומץ התמודד עם מוקדי כח להגנת 7 נשים שהוטרדו מינית. לי די ברור איזו כתבה נגועה במגמתיות אבל ראוי שכלי תקשורת רציני יעשה תחקיר אמת איזה ערוץ הליך שולל את צופיו תוך שפיכת דמם של חפים מפשע. מחר אמנה שופט מחוזי או עליון בדימוס להובלת ועדת בדיקה משני טעמים: ראשית, אמון ורגשות הציבור חשובים לי כבסיס להובלת העיר והיכן שמישהו מצליח לערער זאת גם אם בדרך השקר המענה הוא שקיפות מלאה ובלתי תלויה בליווי חקר מקצועי ומסקנות ציבוריות".
עוד המשיך: "שנית, מדובר כאן משני הצדדים בנפשות גם של בני אדם וגם של בעלי חיים. גם בזמן בירור 7 התלונות למרות שמדובר בגוף נפרד ביקשתי כבר אז מהממונה העירוני על הטרדות מיניות לעקוב אחר התהליך ולעדכן אותי אם נוהל היטב ואם הוא סומך ידו על המסקנות וכך היה יותר מפעם אחת אישר לי שהספארי מנהל את התהליך באופן נקי, מקצועי והמסקנה בלתי נמנעת.  לא רוצה לחשוב מה היה קורה ומה היינו מרגישים אם הכתבה היתה על טיוח של 7 תלונות מ-7 נשים שונות על בכיר שהטריד אותן מינית שהוא ורעייתו הם מאושיות הספארי ומאוד מוערכים ואהובים כולל על ידי".
שאמה הכהן הסביר: "הספארי בצמיחה בכל מובן לאחר שנים של אפס השקעות והדרדרות בחווית המבקר ובתנאי המחיה של בעלי החיים. כיום יש לספארי יותר מנויים ממכבי ת"א בכדורסל וההשקעות בו זינקו במאות אחוזים לעשרות מיליונים בקדנציה הנוכחית. עלינו תמיד לרדוף צדק ואמת גם אם למרדף הזה יש מחיר והוא תחת ירי צולב. לא עשיתי לעולם לאף אחד הנחות גם לא לחברים טובים ולא לבני משפחה כשהאינטרס הציבורי מול עיני איני רואה בעיניים דברים זרים לטובת העניין, החוק והצדק". 
לסיום רשם: "צר לי שיש מי שרוקדים על הדם ומתסיסים אני מבקש מכולם מעט סבלנות ותסמכו עלי שנאמר לכם את האמת בצורה חדה וברורה ולא בטוח שמי מהערוצים שהטעה את הציבור וברור שלפחות אחד מהם שידר פייק אתמול יתייצב להתנצל ולהסיק מסקנות אבל להם מותר הכל. מבטיח לפזר את הערפל מעל הספארי בדיוק כמו שהערפל שבצילום התפוגג. שבוע טוב לכולם".
תגובות לכתבה(11):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 8.
  יש בעלי אינטרסים עם נדלן בסביבת הספארי והפארק הלאומ
  רמת גנית 04/2023/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ברור שלבעלי אינטרסים נדלניים יש עניין בכך שהשטחים עליהם יושב הספארי יפונ ושילקחו שטחים מהספארי לטובת נדלן, עובדה שלאף אחד לא איכפת מבעלי החיים בספארי,מרימים ליד אירועים רועשים ומטרידים ובלעי החיים לא מעניינים כניראה אף בעל אינטרסו.....השאלה המעניינת היא האם יש אינטרסנטים שבוחשים ומוציאים כל מיני כתבות ויש להם עניין שיסגרו את הספארי? והאם כל ההשקעות ליד הספארי בפארק הלאומי גם קשורה לבעלי אינטרסים שרוצים להשביח את הנדלני ליד הפארק? שעיתונאים תחקירנים יתחילו לבדוק מאחורי הקלעים מה קורה באיזור הזה ומה המעורבות של בעליי אינטרסים
  סגור
 • 7.
  משהו מסתתר מאחורי הכתבה
  אורה 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ראיתי בערך את שתי הכתבות באחת מהן זה שעשה את העבירות יצא גיבור והמנכל הןא הבעיה ובשני המנכל גיבור שטיפל בצורה שקטה ופיטר וזה שכביכול ביצע את העבירות הוא האשם לא הבנתי כלום מיזה לעניות דעתי משהו מסתתר מכל הסיפור זה כרישי נדלן שרוצים את אדמת הגן החיות ועושים הכל להרוס את המקום בכדי לחמוד את השטח ימים יגידו ונראה בבוף מה מתחבא אחרי כל הכתבות האלה אל תשכחו שהשטח של הגן שווה המון כסף מליונים ולדעתי למישהו יש אינטרס שהמקום ייסגר או יעבור למקום אחר בכדי שהשטח הענק והיקר הזה יימכר לכרישי נדלן
  סגור
 • 6.
  לא יאמן!
  עין 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  2 0
  ראיתי את 2 הכתובות וזה מדהים איך כל ערוץ מראה לך חצי מהתמונה ( בהתאם למסקנות- ההפוכות) המסקנה שלי - הסתכלות ביקורתית על כל תוכן שמוגש לכם - כי אי אפשר, פשוט אי אפשר לדעת את התמונה האמיתית
  סגור
 • 5.
  אולי צריך להסביר לך את הכתבה בערוץ 11
  שם 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היו הטרדות מיניות בספארי ובמקביל היו הכפשות על מנהל בית החולים לחיות כדי להוציא אותו מתפקידו. על זה אתה לא מדבר.מנהל הספארי שיתף פעולה עם ההכפשות הללו, על פי הכתבה. ממתינים לראות איזו בדיקה תתבצע ואם תתבצע. לגבי פרוטקציות, תפשפש היטב במעשיך ותבדוק אם אם נתת הטבות מפליגות לחבריך ובני משפחתך. גם על זה היו כתבות נרחבות בערוצי הטלביזיה.
  סגור
 • ברור שהיו הטרדות שטוטאו מתחת לשטיח בארבעת השנים האחרונו
  רמת גנית 04/2023/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מוטרדת דיברה בפנים גלויות, היא אמינה במאה אחוז והמעשים שנעשו הם הטרדות מיניות ברמה הנחותה ביותר, מקווה שתפתח חקירת משטרה בנוגע לכל מה שהוזכר בשתי הכתבות
  סגור
 • טען עוד
 • 4.
  דחוף למנות את ג'ורג' מהפרלמנט
  את לא בן 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  5 0
  https://youtu.be/X2HEcKKIXUI
  סגור
 • כבר שם
  גורג 04/2023/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נראה לי,תמוה שהגורמים הבודקים את ההטרדות בעלי אותו שם,משפחה ואינן ,בילתי,תלויים . משהו,מסריח- במגדל השן. ניקוי אורוות גם,בעירייה,נדרש. אתם,עיוורים?
  סגור
 • 3.
  אלוף!
  תומכת 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  3 2
  פעם, כשהיה נציג באו'ם לא ממש סבלתי טותו, אבל כראש העיר ואיש ציבור הוא תותח! ממש מעריכה את מה שהוא עושה עבור העיר.
  סגור
 • 2.
  ראש עיר חשוד בעיני
  אני השואלת 04/2023/16
  הגב לתגובה זו
  4 0
  ראש העיר מתערב בפיטורים בספארי?? מזמן כרמל היה אמור להיחקר ולהיעצר מעניין למה הוא מביא הרבה פרחים לעיר בכמויות של מאות מיליונים.... היו מכרזים לחנויות של הפרחים? האם יש חשד לשוחד??? למה לא חוקרים משהו מריח לי מסריח מהפרחים בפארק ובכל פינה כל שבוע הם מוחלפים תתעוררו
  סגור
 • אתה צודק/צודקת (ל"ת)
  נשמע הגיוני 04/2023/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  ראש עיר זוועה שמייצג במדוייק את החוליים של פרוגרסיבים
  תמיר 04/2023/15
  הגב לתגובה זו
  5 4
  מטורללים מסוגו. הרסו את הספארי והרסו הרבה מאד עובדים שנאלצו לעזוב בגלל ציד המכשפות לכאורה, ההזוי והמקושקש. ראש עיר שהפך את העיר לחור רגרסיבי צדקני, ועושה שמיניות באוויר רק לרגל הבחירות המתקרבות וכסאו המתנדנד.
  סגור