מינויים

אפריקה ישראל בשינוי מסקרן: סמנכ"לית חדשה מונתה אחרי 15 שנה

ענבר וייס עברי מונתה לסמנכ"לית תכנון ואדריכלית ראשית באפריקה ישראל מגורים, ותיכנס תפקיד רשמית ב-3/9/23. תחליף את  דיוויד סוקט, ששימש במשך יותר מ-15 שנים כסמנכ"ל התכנון של אפריקה ישראל
מערכת ice | 
ענבר וייס (צילום ענר טאוסיג)
ענבר וייס עברי מונתה לסמנכ"לית תכנון ואדריכלית ראשית באפריקה ישראל מגורים. וייס עברי, מתגוררת בירושלים, אם לארבעה ובוגרת לימודי אדריכלות בטכניון, החלה את דרכה המקצועית כמתכננת במנהל התכנון במחוז ירושלים ובמטה מינהל התכנון לאחר מכן שימשה מהנדסת העיר הצומחת בית שמש במשך 4 שנים שבהן פעלה להקמת אגף ההנדסה של העיר. בעבר גם ניהלה את עמותת "רוח חדשה" שפועלת למען צעירי ירושלים.
וייס עברי תיכנס לתפקיד רשמית ב-3/9/23 ותחליף את דיוויד סוקט, ששימש במשך יותר מ-15 שנים כסמנכ"ל התכנון של אפריקה ישראל וחתום על פרויקטים רבים שנבנו בתקופה זו.
 
ענבר וייס עברי, סמנכ"לית תכנון ואדריכלית ראשית באפריקה ישראל מגורים: "לכבוד הוא לי להצטרף לצוות הנהלת אפריקה ישראל מגורים. אני מחויבת לרוכשי הדירות, לבעלי הקרקעות, לשותפים העסקיים של החברה ולציבור בישראל. זו הזדמנות מקצועית חשובה להתפתחות שלי ברמה המקצועית, אחרי 15 שנה של עבודה בכל רמות התכנון הציבורי, מטה מחוז ושלטון מקומי הגיע הזמן לצבירת ניסיון נוסף וחשוב במגזר הפרטי ברמה הגבוהה ביותר. אני שמחה לחבור לנבחרת איכותית וערכית זו ולהמשיך לתרום מניסיוני וממרצי לבניית הארץ בסטנדרטים הגבוהים של אפריקה ישראל מגורים". 
מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אנו מברכים על כניסתה של ענבר להנהלת החברה, לאחר שנים שבהן עשתה חיל כמהנדסת העיר בית שמש. אני רואה בהצטרפותה של ענבר חיזוק משמעותי לשדרת הניהול של החברה. אני סמוך ובטוח שענבר תתרום רבות להתפתחותה של החברה באפיקים החדשים שנפתחו בפניה, ואני מאחל לה שתיכנס בצורה מצוינת לאור הניסיון הרב שמביאה עימה. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לדיוויד סוקט, שמסיים את תפקידו על תרומתו רבת השנים ורבת ההיקף לחברה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה