נדל"ן ותשתיות

נדל"ן מסחרי: זו העיר בישראל עם נוף של דובאי

הומלצה להפקדה תכנית פרויקט אימבר היוקרתית של קבוצת הרציג נדל"ן בפתח תקוה עם 40,000 מ"ר מסחר ותעסוקה. וכמה מיליונים הושקעו?
מערכת ice | 
פרויקט אימבר של קבוצת הרציג נדל"ן. הדמיה: מבטים הדמיות
הוועדה המקומית פתח תקוה המליצה להפקיד בוועדה המחוזית את תכנית פרויקט אימבר טאואר של קבוצת הרציג נדל"ן. המגדל בן 40 הקומות, יתנשא לגובה של 176 מטרים ועתיד להשתרע על שטח של 52 דונם ויכלול פארק ירוק לרווחת הציבור. הוא יכיל סך של 40,000 מ"ר להשכרה בנוסף לארבע קומות חניה תת-קרקעיות, וייועד לשכירות ארוכת טווח למגוון חברות היי-טק ובעלי מקצועות חופשיים.
המגדל האייקוני אותו מקדמת זרוע הנכסים המניבים בקבוצת הרציג נדל"ן, תוכנן ועוצב באופן חדשני על-ידי בלנדר אדריכלות ובינוי ערים. אימבר טאוור יוקם במערב פתח תקוה כחלק מהפארקטק – אזור התעשייה של קריית אריה.
המיקום אטרקטיבי בסמיכות לתחנת הרכבת קריית אריה ולקו המטרו העתיד להיבנות, כמו גם קומות המסחר במגדל, יאפשרו לעובדים גישה נוחה למקום העבודה ומענה לצרכיהם השונים.

בקבוצת הרציג נדל"ן מעריכים כי הקמת המגדל תחל בעוד כשנה וחצי, לאחר קבלת ההיתר, וכי עלויות ההקמה צפויות להגיע לכ- 250 מיליון שקל. צפי ההכנסות השנתיות משכירות יעמוד על 21 מיליון שקל.
יהודה הרציג, בעלים ומנכ"ל קבוצת הרציג נדל"ן: "העיצוב היוקרתי והייחודי ותכנון המגדל נועדו להפכו לבולט ביותר ולחדשני. המגדל יחזיק במפרט עשיר, ובו יוטמעו המערכות המתקדמות ביותר כך שנוכל לספק מענה מיטבי למגוון עסקים, החל בחברות גדולות וכלה בחברות קטנות ובבעלי מקצועות חופשיים. אנו נתאים את הצרכים לכל אחד ואחד". עוד הוסיף הרציג: "אנו גאים מאוד בפרויקט ועתידים להפוך אותו למבוקש ביותר בפארקטק".
רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה: "פתח תקוה עוברת מהפכה בכל תחום ובפרט בתחום התחבורה. התב"עות החדשות שאנחנו מקדמים לאזורי התעסוקה והעסקים – בהם פארקטק, סגולה ורמת סיב; שדרוג תשתיות התחבורה, לרבות תחילת הפעילות של הקו האדום של הרכבת הקלה ושני קווי המטרו שנראים באופק – כל אלה יקפיצו את העיר שלנו קדימה. אני מברך את קבוצת הרציג נדל"ן, אשר זיהתה את הפוטנציאל בפארקטק ומרחיבה את פעילותה בעיר".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה