ויראלי

עמוס תמם נפרד בכאב: "אינשאללה נתראה בקרוב"

תמם כתב לרגל סיום העונה של חולי אהבה: ״אני מנסה לכתוב מילות פרידה מהסדרה ולא בא לי. זה היה מהיר מדי, ויחד עם זה כל כך עמוק ומשמעותי לכל מי שלקח חלק ולשמחתי גם לצופים הרבים. ובכל זאת אם צריך לסכם, אני רק אגיד תודה".
מערכת ice |  8
עמוס תמם (צילום מסך קשת 12)
אחרי לא מעט ציפיה, הפרק האחרון של הסדרה ״חולי אהבה״ בקשת 12 בכיכובם של עמוס תמם ואיילת זורר, שודר אמר [שלישי] והיה לשחקן שגילם בתפקיד הראשי את מיכה חדאד, לא מעט דברים לומר.
עוד הוסיף: "תודה על השיעור שלמדתי, שאיפה שהכי קשה לי לשחרר, דווקא שם חבויים האוצרות הכי משמעותיים. או כמו שאמר פעם איש חכם: 'בעוד 20 שנה אתם תתחרטו יותר על דברים שלא עשיתם מאשר על דברים שעשיתם'. אינשאללה שנתראה בקרוב. מיכה חדאד".
 
זורר נפרד בדרכה שלה וכתבה: "במהלך צילומי חולי אהבה היו לא מעט ימים בהם נותרו דקות לשוט או לסצנה קצרה. צילמנו סצנה של סוף סיפור ביום השני לצילומים וסצנה של התחלה ביום האחרון, קולנוע. זו החיה. וכל הזמן הזה את לא יודעת אם זה עובד, איך יתחבר ואיזה קהל תפגוש היצירה כשהיא תצא לאוויר. הרוח מתחת לכנפי המרכבה הזו הייתה אהבה. אהבה נשמתית".
היא המשיכה: "אהבה של אמון, של תמיכה, של שיחות חשופות ושל מילים טובות. של סליחה של כבוד הדדי. של אהבה עמוקה לכל מה שאנושי. האהבה הזו מהדהדת החוצה אליכם צופים וצופות וחוזרת אלינו כמו מראה. תודה על התזכורת שמה שאתה נותן חוזר חזרה, שהחיים קצרים ושאהבה היא כל מה שבאנו איתו ונמשיך איתו הלאה".
תגובות לכתבה(8):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  מברוק
  דורון 04/2024/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סדרה מכולה , עמוס והשחקנית הראשית מדהימים. אמיצי עד דמעות
  סגור
 • 6.
  חולי אהבה
  מיטל 04/2024/04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סידרה מזעזעת
  סגור
 • 5.
  הסידרה שהבטיחה רבות,שחקנים מעולים,נושא מעניין,אכזבה בסו (ל"ת)
  עזרא 04/2024/03
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 4.
  ב שבע (ל"ת)
  סמי 04/2024/03
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 3.
  סדרה מצויינת
  רמי 04/2024/02
  הגב לתגובה זו
  3 2
  מקווה שיהיה המשך לעונה חדשה
  סגור
 • 2.
  התמכרות (ל"ת)
  אדי 04/2024/02
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • מקסים יפים וערכיים. למרות האהבה כל אחד דאג לביתו של השנ (ל"ת)
  חנה 04/2024/04
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 1.
  משהו ממכר בסידרה - השחקנים
  דני 31 04/2024/02
  הגב לתגובה זו
  5 0
  לא עלילה מיוחדת, לא חידושים קולנועיים, לא תסריט מבריק - משהו בחום של הדמויות עובר מעבר לכל השאר והוא מדבק. האהבה שלהם נראית חד פעמית וייחודית, משקפת את הדרך המסתורית והלא צפויה שיש למציאות להתייחס לאהבות גדולות על החיים. הסוד הוא החום והאנושיות של הדמויות...ואולי זה בכל זאת טמון בתסריט, מוצפן בבימוי העדין, מוסתרבעריכה של הצילומים המחמיאים לגבר ואשה סופר כריזמטיים! שיש
  סגור