ויראלי

קרבות בליכוד: מיקי זוהר מאשים את ישראל כ"ץ ב"התנשאות אשכנזית"

ח"כ זוהר אמר בגל"צ שלנתניהו לא הייתה ברירה אלא להתערב כדי לפתור סוגיות כלכליות, ובכך רמז לביקורת על שר האוצר. האחרון לעג בתגובה להישגיו בפריימריז וזוהר התקיף שוב: "דרכו תוביל אותו לכישלון פוליטי ומקצועי"

איתי פת-יה |  7
מיקי זוהר וישראל כץ (צילום פייסבוק)
"אין לי ספק שדרכו תוביל אותו לכישלון פוליטי ומקצועי, ימים יגידו" – את הדברים האלה  אומר על שר האוצר ישראל כ"ץ לא יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד, הן גם לא חלק מדף המסרים של העבודה-גשר-מרץ מתקופת הבחירות, אלא מגיעות הישר מפיו של חברו למפלגת הליכוד, ח"כ מיקי זוהר.
"אוי לה להתנשאות האשכנזית", כתב זוהר בתחילת הציוץ שלו בטוויטר על כ"ץ והוסיף: "עצוב לראות כיצד ישראל כץ המשמש כשר האוצר של מדינת ישראל יורד נמוך רק כדי להצדיק את החלטותיו המקצועיות. זה לא סוד שאני חלוק עליו במגוון רחב של נושאים כלכליים אך זה מעולם לא גרם לי לזלזל בו".

הפיצוץ הנוכחי בין השניים מתרחש על רקע ריאיון שנתן זוהר לגל"צ בו אמר שראש הממשלה נתניהו "אמר לי שהוא מתכוון לפעול מיד על מנת לפתור את הסוגיות הכלכליות. הגענו למצב של אין ברירה אלא שהוא ייכנס לתמונה ויפעל אקטיבית". מהדברים השתמעה ביקורת על תפקודו השר כ"ץ, שכביכול הצריכה את התערבותו של נתניהו.

קראו עוד ב-ice
כ"ץ לא נשאר אדיש לדברים וכשהועלה לשיחה בגל"צ אחרי זוהר, גם כן בתכניתם של ברדוגו וולינסקי, זלזל בחברו לליכוד ואמר "נבחרתי במקום ה-2 הצמוד ל-1 (בבחירות המקדימות בליכוד, וחלק מהמבקרים ראו את המקום ה-30 מלמטה".
חילופי הדברים האלה נשמעים לאחר חיכוכים אחרים בין זוהר וכ"ץ על רקע החלטת רשות שוק ההון להעניק רישיון סוכן ביטוח לחברת כרטיסי האשראי מקס. זוהר התייצב לצידם של סוכני הביטוח שנאבקו בהחלטה שצפויה להגביר את התחרות בענף באופן שירע עמם, ואף הצהיר שיקדם חוק שימנע את כניסת חברות כרטיסי האשראי לענף. כ"ץ מצדו דחה את הדיון בהצעת החוק של זוהר בוועדת השרים לענייני חקיקה.  
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  דביל
  מוטי 06/2020/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מר זוהר די עם רגשי הנחיתותתתתתתתתתתת ת מר זוהר די עם רגשי הנחיתות ,ודי לשטויות שאתה לא מפסיק לדבר,אתהא
  סגור
 • 5.
  רגשי נחיתות
  פנינה 06/2020/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מכלוף הנשמות לבנטיני עם רגשי נחיתות. האמירה שלו לישראל כץ "אשכנזי מתנשא " מעוררת בי סלידה. הוא לא מסוגל להתמודד אינטלקטואלית מול כץ, אז הוא שולף את השפן של המרוקאי המסכן...איכס
  סגור
 • 4.
  מכלוף
  כדורי 06/2020/29
  הגב לתגובה זו
  3 0
  למכלוף משס הצליח ,מכלוף מהליכוד מנסה גם להצליח לרכוב על גל השד העדתי,מותר לו?להוסיף שמן למדורה הדועכת אוליי יתקדם בפרימריז,נראה שאין לו דרך אחרת(אני לא אשכנזי,מתגאה במוצרי ובשם סבי,שאני נושא)
  סגור
 • 3.
  מכלוף (ל"ת)
  כדורי 06/2020/29
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
 • 2.
  מיכאל מכלוף זוהר
  אחד מהעם 06/2020/29
  הגב לתגובה זו
  2 0
  כדאי לאיש הדביל הזה לזחול בחזרה מתחת לסלע ממנו יצא ,כי בקרוב אדונו העבריין ,לא הוא משמש לקקן ראשי ,יעיף אותו מעל המדרגות - תרתי משמע !!!
  סגור
 • 1.
  מיקי זוהר זה העתיד של הליכוד
  ג'רי פינקס 06/2020/28
  הגב לתגובה זו
  1 3
  וזה המזל שלנו, מצביעי המרכז-שמאל.
  סגור
 • לפלג ולהרחיב את הקרע בעם
  ירון 06/2020/30
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה עוד אפשר ללקק ללא לאות לרהמ שכבר מזמן היה חייב לפנות את מקומו , ועד מתי ימשיך מר זוהר לשלהב יצרים אפלים של אלו הנוהים אחרי מפלגתו ולזרוע הרס וחורבן שמביאים למלחמות אחים.
  סגור