תיירות

בלגן בנתב"ג: אל על, ישראייר וארקיע בהודעות חריגות

באל על הודיעו: "עדכונים שוטפים יעלו באתר אל על וברשתות החברתיות, ולקוחות שטיסתם תבוטל יעודכנו בחלופה לכשיתאפשר. נזכיר כי חברת אל על עומדת בקשר עם כוחות הביטחון ועם רשות שדות התעופה, ותפעל על פי ההנחיות שינתנו לה". גם חברת ישראייר מעדכנת על שינויים בלו"ז הטיסות, ארקיע שינתה מועדי טיסות
מערכת ice |  2
חברת תעופה (צילום freepik)
אחרי הירי של מאות כטב"מים משטח איראן לכיוון ישראל ולאור סגירת המרחב האווירי מעל ישראל, חלק מטיסות אל על מבוטלות וכך גם של שתי חברות התעופה הישראליות המתחרות, ישראייר וארקיע.
באל על הודיעו: "עדכונים שוטפים יעלו באתר אל על וברשתות החברתיות, ולקוחות שטיסתם תבוטל יעודכנו בחלופה לכשיתאפשר. נזכיר כי חברת אל על עומדת בקשר עם כוחות הביטחון ועם רשות שדות התעופה, ותפעל על פי ההנחיות שינתנו לה".
 
חברת ישראייר מעדכנת על שינויים בלו"ז הטיסות : כל טיסות הפנים ארציות מתל אביב לאילת ומאילת לתל אביב מבוטלות; חלק מטיסות ישראייר הבין-לאומיות- נכון לרגע זה נדחות. כאמור המרחב האווירי הישראלי סגור עד ליום שני בבוקר.
חברת ארקיע מודיעה הלילה,  כי לאור סגירת המרחב האווירי בין השעות 00:30-07:00 יערכו שינויים בלוח טיסות הבוקר של  החברה: טיסה 611  לסיישל תמריא בשעה 07:30, טיסת רודוס  073/4 תצא במועד בשעה 08:00, טיסה 771  לגנובל תמריא בשעה 09:00
כמו כן, טיסה 211/2  ל/מ אתונה  נדחית למועד מאוחר יותר, טיסה 338  ממילנו נידחית למועד מאוחר יותר, טיסה 779/780 ל/מ ג'נבה נדחית למועד מאוחר יותר, טיסות הפנים ארציות למחר מבוטלות. "פרטים נוספים ועדכון לוח הטיסות הבאות יימסרו בהמשך ובהתאם להתפתחויות"..
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הכי טוב - שיתאפשר
  סילי 04/2024/14
  הגב לתגובה זו
  0 1
  זהו
  סגור
 • 1.
  לא - לכשיתאפש. כן - כשיתאפשר/ לשיתאפשר
  סילי 04/2024/14
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אנא
  סגור