טלוויזיה

ינון מגל התחשבן עם רוני קובן בשידור חי: "פני התקשורת"

מגל אמר בתכניתו ב-103FM: "שכמו שביבי הכל רע, כך אני הכל רע. שלחו לי את הפתיחה שקובן עשה לשקמה ברסלר". כספית השיב לו: "אתה באמת חושב שאתה צריך להפקיע את כל התוכנית בשביל השטות הזאת?". איך השיב מגל ומה הדוגמא שנתן לעומת שקמה ברסלר?
מערכת ice |  1
ינון מגל בפגישה עם רוני קובן (צילום כאן 11)
רגע אחרי הראיון של מגיש ערוץ 14 ו'הפטריוטים', ינון מגל אצל רוני קובן בתכנית פגישה בכאן 11, בן כספית ומגל שבו היום (רביעי) לתוכניתם ב-103FM ושם דיברו על הראיון המסעיר בו כמובן היו לא מעט אמירות מעוררות מחלוקת.
מגל פתח ואמר: "רק מה שקורה זה שאם תשב אצל רוני קובן, הוא לא יגיד שאתה שנוי במחלוקת, מסית, מרעיל ומקטב, אתה תהיה עיתונאי ולא שופר, ואלה בדיוק ההבדלים. אלה פני התקשורת. כשהוא שואל אותי בתחילת התוכנית 'איך אתה מסביר את כל הביקורת נגדך, שכל מה שחיפשתי בארכיון היה ביקורת נגדך', אז אני מסביר לו שזה הכל התקשורת השמאלנית שהוא ואתה חלק ממנה".
 
עוד הוא הוסיף: "וכל הביקורות שהיו היום בביקורת בעיתונות זה הכל חלק ממנה, מהטירוף המוחלט לטירוף הבינוני נגדי, זה הכל אותו דבר, אותו מילייה, שכמו שביבי הכל רע, כך אני הכל רע. שלחו לי את הפתיחה שקובן עשה לשקמה ברסלר". כספית השיב לו: "אתה באמת חושב שאתה צריך להפקיע את כל התוכנית בשביל השטות הזאת?".
מגל הגיב: "אני חושב שכן - 'שקמה ברסלר הפכה בשנה האחרונה לאחת הנשים הכי מסוקרות בארץ. הפיזיקאית ממכון ויצמן שעד היום נבוכה מכל מצלמה בכל ריאיון ושומרת בקנאות על פרטיות, הפכה לפנים של המחאה ולמושא עיקרי לביקורת עליה. מאז תחילת המלחמה היא הורידה פרופיל, מנסה להבין איך נכון להמשיך מכאן. על המאבק הקצת אבוד מראש בקונספירציות ובפייק, איך עומדים על במה מול אלפי אנשים, וגם על האיפוק הקיצוני הזה שלה. שקמה ברסלר היא האורחת שלי הערב'".
"עכשיו הפתיחה של ינון מגל. שים לב להבדלים. 'ינון מגל הוא היום אחד האנשים השנויים במחלוקת בארץ. מה לא אמרו עליו? מסית, שופר, חלק ממכונת הרעל, והוא בתגובה צוחק כל הדרך אל הרייטינג. על שיסוי והסתה, על חשבון הנפש אחרי 7 באוקטובר, היחסים עם בן כספית, הסמים בהודו, הלקח שלמד אחרי השערורייה שכמעט וחיסלה אותו, וגם הרגע בו מגל התבקש להזכיר ביקורת אחת שלו על נתניהו ונאלץ לבקש עזרה מחבר טלפוני. על קו התפר בין עיתונאי לבדרן, ינון מגל הוא האורח שלי הערב'. האם יש הבדל בפתיח לדעתך?".
כספית השיב לשאלה: "זה היה שעמום גדול מאוד. אנשים כותבים לי שהם נכנסים בעצים. הייתי אצל קובן, הוא עשה לי חיים קשים מאוד והוא עשה לי הרגשה רעה אבל לא רצתי להתבכיין. אני לא צריך ממך שום אישורים להיותי עיתונאי, אתה מוזמן להמשיך לבלות בגוגל, כל אחד מאיתנו יתייצב בבוא היום עם חשבון הנפש שלו, לדעתי אתה יותר קרוב למה שקוראים תסמונת דודו טופז ממני אבל אולי אני טועה, אני חושב שאני קצת פחות נרקסיסט ממך, אבל זו זכותך".
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ינון מגל מלך
  גל 02/2024/22
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מגל המלך
  סגור