טלוויזיה

בערוץ 20 תוקפים: "בנט רוצה ערוצים שיעשו לו נעימי"

בזמן שראש הממשלה נפתלי בנט יצא לסבב ריאיונות כמעט בכל כלי התקשורת. בערוץ 20 יצאו במתקפה חסרת תקדים. אראל סג"ל: "בנט בורח מהשאלות הקשות על הפרת הבטחותיו". בלוך: "החרים רק כי הערוץ לא מצדיע לו על מהלכי השקר שעשה"
מערכת ice |  14
התכנית האחרונה של 'הפטריוטים' לפני הירידה מהאוויר (צילום מסך ערוץ 20)
ראש הממשלה נפתלי בנט התראיין הערב  (שלישי) לשלל כלי התקשורת ביניהם: כאן 11, קשת 12, רשת 13, וואלה ווואינט. בין כלי התקשורת שלא הצליחו להגיע לראש הממשלה, ערוץ 20. 
הערות שמזוהה עם הצד הימני על המפה הפוליטית עלה להתקפה. בזמן ששודרו הריאיונות ברחבי הרשת ובטלוויזיה, בערוץ 20 עלה שודר "הסיפור המרכזי" עם אראל סג"ל ואמר: "ערב טוב צופות וצופים, כפי שוודאי אתם שמים לב בניגוד לאולפנים ב-11, ב-12 וב-13 שם יושבות מגישות יפות וחביבות, אני יושב כאן. ומי עוד לא יושב לידי? נפתלי בנט".
לאחר מכן, סג"ל החל במתקפה: "הפתלי בנט לא הסכים לבוא לריאיון למרות שהוא היה אורח די קבוע באולפן הזה. יש לי תחושה שהוא לא רצה להגיע לכאן לאחר דברים שהוא אמר באולפן הזה. בין היתר, דברים שהוא אמר יומיים לפני הבחירות ואנחנו נזכיר לו אותם". בשלב הזה של המונולוג, סג"ל הראה את הסרטון בו בנט התחייב בערוץ 20 כי לא יקים ממשלת רוטציה עם לפיד. 
"הולך עם מנסור עבאס? אני לעולם לא אתן את ידי" סג"ל חיקה את בנט בהתלוצצות והמשיך במתקפה "בנט הרכיב את הממשלה עם יאיר לפיד. הייתי שואל אותו על כך, יש משמעות לשקרים. הוא כתב את הספר והוא נאם נאום שלא ייצא מזכרוני". סג"ל הראה את סרטון הנאום ואמר "הוא רוצה להגיע לריאיונות שלא יעשו לו בעיות עם תשובות, ערוצים שילטפו אותו ויעשו לו נעימי בגב, שלא יספרו לכם את מספרי המתים".
 
בדף הטוויטר של כתב המשפט של הערוץ, אברהם בלוך תקף גם כן ברצף ציוצים: "ראש הממשלה בנט מתראיין הערב בכל ערוצי הטלוויזיה - חוץ מבערוץ אליו הוא התחנן להגיע לפני הבחירות, וחתם בו כי לא ישב עם מנסור עבאס ולא יאפשר ללפיד להיות ראש ממשלה בשום צורה. אני אלמד זכות על בנט: הוא לא מגיע רק לערוץ 20 כי הוא מפחד. זיכרון השקר הליבתי שלו כנראה חזק מדי באולפן שלנו".
בלוך הוסיף: "רק אל הערוץ הזה ראש הממשלה בנט לא מתראיין הערב. כנראה זיכרון המסמך הזה - עליו חתם כי לא יישב בקואליציה עם רע"מ ולא יאפשר ליאיר לפיד להיות ראש הממשלה בשום דרך - עדיין צורב מדי. ראש ממשלת ה'ימין' דואג להחרים כלי תקשורת אחד ויחיד. ימני. רק כי הוא לא מצדיע לו על מהלכי השקר שעשה".
 
גם ינון מגל מגיש הפטריוטים כתב: "בנט נשאל על התבטאויותיו בעבר על הוראות הפתיחה באש של חיילי צהל והפצ"ר והסינוואר לעומת היום ואומר ליונית לוי שכשנכנס לתפקיד היה עליו 'להשיל את כל הפוליטיקה מאחור' הוראות הפתיחה באש?? ומה עם עמנואל מורנו? והורדת המיסים? והכתרת לפיד? וארץ ישראל? הכל פוליטיקה? מאחור? זה לא יאמן".
הפרשן הכלכלי של הערוץ, ארז צדוק הוסיף: "הארכי-נוכל הוא גם ארכי-פחדן. סליחה אם לא חידשתי כלום". 
תגובות לכתבה(14):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 12.
  אין אף אחד שמאמין לביבי חוץ מערוץ 20 שלו. ביבי= הישראבל
  ימני שפוי 09/2021/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ערוץ 20 מתנפל על בנט כי שיקר. ביבי שיקר, הסית ופילג את העם פי 2000.
  סגור
 • 11.
  ערוץ רעיל (ל"ת)
  ברל 09/2021/22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 10.
  ציפו שייתראיין למי שצלא מסקר ביקור שלו בארהב
  גל 09/2021/22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ואחרי זה גם תוקף, מטיף, יורד ומצדיק. הוא לא חייב להתראיין אצל ערוץ לא משמעותי. כבר עשו דבר דומה לערוץ 13 כשניתן ראיון בלעי לשר בערוץ 12, אם כי הוחלט לא לעשות זאת יותר. ובנט לא בסוף ויתר על חתימה ואמר שקודם ביבי יחתום על זה?
  סגור
 • 9.
  שלום כיתה א'
  בן 09/2021/21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  על הגהות לפני פרסום כתבה שמעתם ? עיתונאות עילגת
  סגור
 • 8.
  ערוץ 20 מסוכן!!!!
  ישראל 09/2021/19
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היזהרו
  סגור
 • טען עוד
 • 7.
  ערוץ 20
  אחת שאיכפת 09/2021/19
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מה כל כך מפריע להם שמחזקים את ידיו של בנט לפני נסיעתו לאו"ם, במקום לחזק את ידיו - באו" ם חייבים לראות שכולם מחזקים ידיו של ראש הממשלה לטובת ארצנו. המלחמות שלכם כבר מגעחלות, אין לכם טאקט בכלל. במקום לכבד אתם רק מפלגים. רק יומיים אחרי כיפור, אתם דתיים מאמינים תתביישו אין לכם טיפת כבוד.. אתם הלכתם לביה"כ להכות על החטאים שלכם וכבר חזרתם אליהם. ממש בדיחה. מספיק לפלג. ראש ממשלה כעת יש רק אחד אתם לא רוצים לפרגן, תשתקו. באו"ם חייבים לראות שכל העם מאוחד למען מטרה נעלהשמירה על עמנו מפני המרצחים מסביב. מה שאתם עושים לגבות את. נחמאס והג'יהאד רק בגלל שבנט ראש ממשלה, ממש עלובים. בושה וכלימה.
  סגור
 • 6.
  השתמש בערוץ 20 לפני הבחירות ועכשיו זרק אותם לכלבים (ל"ת)
  צריך להבייש 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 5.
  למד מהטוב ביותר בתחום.הנבל שנזרק מכסאו (ל"ת)
  צבי 09/2021/15
  הגב לתגובה זו
  2 2
  סגור
 • 4.
  מה זה שווה,אם זה הושג ברמאות? (ל"ת)
  דור כ 09/2021/14
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • 3.
  חמוצים קצת, לא? (ל"ת)
  יקיר אביב 09/2021/14
  הגב לתגובה זו
  4 0
  סגור
 • 2.
  שיסגרו כבר את הערוץ
  סתם אחד 09/2021/14
  הגב לתגובה זו
  3 2
  לא מבין איך נותנים לאנשים האלה להמשיך לשדר
  סגור
 • לא סוגרים במדינה דמוקרטית ערוץ שידור
  דוד 09/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  צריך להשאיר מקום לאברי אב"ח צבי וגל שילכו לשם ,אולי מישהו יקשיב להם
  סגור
 • אם עובר על תנאי הזיכיון ניתן להפקיע את רישיון השידור
  גל 09/2021/22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמובן שרק במקרים חריגים, כשזו עבירה מהותית משמעותית וחוזרת על עצמה. או כמובן אם לא עומדים בדרישות התוכן או דרישות כלכליות.
  סגור
 • 1.
  גם לבלוג של יוכבד בנט לא התראיין
  יוני 09/2021/14
  הגב לתגובה זו
  11 1
  ולה יש קצת יותר רייטינג מלכם. תמשיכו לשרוף את הכסף של הבעלים. בסוף הוא ייגמר, כי בלי רייטינג אין טלוויזיה.
  סגור