קריירה ולימודים

בכירי גלובלנט התארחו באוניברסיטת אוקספורד לסדרת הרצאות למתכננים מישראל

אוניברסיטת אוקספורד ובית ההשקעות גלובלנט ערכו סמינר להשקעות חוץ בורסאיות וקרנות פרטיות 
מערכת ice | 
מצגת פאוור פוינט (צילום Matthew Osborn)
אוניברסיטת אוקספורד בשיתוף גלובלנט, בית השקעות גלובלי בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ערכו בשבוע שעבר, סמינר השקעות ייחודי בו השתתפו כ-46 מתכננים פיננסים וסוכני ביטוח פיננסים מישראל. 
הסמינר שהתפרס על פני שלושה ימים, עסק בנושאי השקעות חוץ בורסאיות וקרנות פרטיות. הסמינר נערך על רקע העלייה החדה של האינפלציה במדינות רבות, ובדגש על חוסר הוודאות והתנודתיות שחווים שוקי ההון בחודשים האחרונים.
במסגרת הסמינר, הועברו הרצאות מקצועיות של מיטב אנשי המקצוע והמנהלים הבכירים מקבוצת גלובלנט, ביניהם: דן דוברי, טדי לין, ד"ר בועז ברק, אוהד וייגמן ויוסי שי, לצד מנהלי בתי השקעות זרים ואנליסטים בכירים של גופים פיננסים מובילים מאירופה, ביניהם:  קריסטיאן פורבס מאיי מן, ג'ון קינגש, פיי קיצ'ינור ועוד.
 
בסמינר ניתן דגש לפתרונות אלטרנטיביים עבור הלקוחות של אנשי המקצוע לאור הסערה בשוקי ההון בארץ ובעולם. בין הנושאים שנדונו: הקצאת נכסים בינלאומית ללקוחות לפי יעדי חיים, ניהול הסיכון בתיק ההשקעות, הפסיכולוגיה של משקיעים, השקעות בפלטפורמת  קופות גמל בניהול אישי, תכנון העברת עושר בין דורי, ESG, השקעות באנרגיה מתחדשת, השקעות בדיור נתמך באנגליה, השפעת אינפלציה וריבית על השקעות אלטרנטיביות ועוד.
זהו הסמינר השלישי שעורך בית ההשקעות באנגליה, ועד כה מעל 130 אנשי מקצוע כבר השתתפו בסמינרים שארגנה החברה. 
משתתפי הסמינר זכו לקיים סיור בנכסים של קרנות השקעה בינלאומיות בסקטור הדיור הנתמך ומתחמי שיקום, ובנוסף נחשפו לפתרונות פרקטיים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות להתמודדות עם עליית הריבית והאינפלציה.
דן דוברי, מייסד גלובלנט: "בכל תקופה שיש בה קושי, נוצרות הזדמנויות. הסמינר שערכנו השבוע נועד לספק למשתתפים כלים, נתונים וניתוח מעמיק של שוקי ההשקעות האלטרנטיביים, ואיך הם יכולים לספק פתרון טוב, שיספק ביטחון ושקט נפשי למשפחות בישראל. ספציפית באנגליה זיהינו פוטנציאל יוצא דופן בשוק הנדל"ן וההשקעות האלטרנטיביות. שמציג צמיחה, יציבות, כושר החזר ותשואה על ההון מהגבוהות בעולם. היה לנו כבוד גדול לשתף פעולה שוב עם אוניברסיטת אוקספורד.  זו רק התחלה של שיתוף השוק ואנשי המקצוע בידע שלנו, ובכוונתנו לערוך קורס נוסף בשוויץ בתחילת 2023". 
ד"ר בועז ברק, מנכ"ל ובעלים של Bonart ומרצה בסמינר הוסיף: "כאקדמאי עם דוקטורט מאוניברסיטת קיימברידג באנגליה הייתה לי זכות ענקית להיות שותף לעשייה המבורכת הזו. הסמינר היה הצלחה ענקית וכל מי שהשתתף יצא חזרה לשגרה עם ארגז כלים רחב יותר, שאיתו ניתן יהיה לשרת את אזרחי ישראל. זה סמינר חשוב ביותר באבולוציה של המקצוע שלנו". 
טדי לין מנכ"ל גלובלנט קופות גמל הוסיף: "כמנהל באחד מבתי ההשקעות הגדולים בארץ ולאחר שמונה שנים באוצר אני מלא בהתלהבות להיות חלק מהצוות המדהים הזה ולהעניק שירות ללקוחות שלנו באופן ייחודי ומקצועי ברמה הכי גבוהה שיש. קופות גמל בניהול אישי מהוות פלטפורמת השקעה מצוינת ועם פוטנציאל צמיחה עצום, ואנחנו נעזור לאנשי המקצוע להגשים את הפוטנציאל הזה". 
גיא אילוז, מנכ"ל גלובלנט: "כמנכ"ל של הארגון הזה אני גאה בכך שיש לנו את הפתרונות המתאימים בייחוד בימים סוערים אלו. הסמינר משקף את הערכים שלנו ,ערכים של מקצוענות והנגשת פתרונות בינלאומיים. זו זכות גדולה להעניק לאנשי המקצוע סמינר בינלאומי ברמה גבוהה ואני מודה לכל אנשי ונשות המקצוע שהשתתפו בסמינר. אני משוכנע כי הידע המקצועי יסייע לכולנו להגדיל את היקף העסקים ולספק פתרונות יעילים ונכונים לקהל הלקוחות בישראל .בכוונתי להמשיך ולהרחיב את סל הפתרונות  לכלל הלקוחות ואנשי המקצוע הקשורים עם גלובלנט".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה