קריירה ולימודים

מחפשים עבודה בשכר מפנק? המועצה לצרכנות מחפשת דירקטורים חדשים

הוועדה לאיתור מועמדים פרסמה הודעה כי היא החל בהליך איתור לחברי דירקטוריון ואלו הדרישות שעומדות בפני המועמדים לקבל את המשרה
מערכת ice | 
דירקטור (צילום Freepik)
רוצים שכר יפה ועבודה מפנקת? הוועדה לאיתור מועמדים לחוק המועצה הישראלית לצרכנות, הודיעה אמש (חמישי) על פתיחת הליך איתור לדירקטורים עבור המועצה הישראלית לצרכנות.
מה הן דרישות התפקיד? מי שזכאי לכהן כדירקטור לפי פרק ג' לחוק החברות הממשלתיות ותושב ישראל שמלאו לו 25 שנה לפחות, ושנתקיים בו אחד מאלה: הוא בעל תואר אקדמי באחד מן המקצועות הבאים: כלכלה, מינהל עסקים, משפטים, ראיית חשבון, מינהל ציבורי, הנדסה או לימודי עבודה, או שהוא בעל תואר אקדמי אחר או שהוא השלים לימודי השכלה גבוהה אחרת, הכל בתחום עיסוקה העיקרי של החברה.
 
כמו כן, הוא נדרש להיות בעל נסיון של חמש שנים לפחות באחד מאלה, או שהוא בעל נסיון מצטבר של חמש שנים לפחות בשניים או יותר מאלה: בתפקיד בכיר בתחום הניהול העיסקי של תאגיד בעל היקף עסקים משמעותי; בכהונה ציבורית בכירה או בתפקיד בכיר בשירות הציבורי בנושאים כלכליים, מסחריים, ניהוליים או משפטיים; בתפקיד בכיר בתחום עיסוקיה העיקריים של החברה.
תנאי סף לבעלי תארים מתקדמים: מי שהוא בעל תואר אקדמי שני או שלישי, ולבקשת המועמדות יש לצרף את המסמכים הבאים: קורות חיים, תעודות המעידות על השכלה, אישורי העסקה, שאלון לאיתור חשש לניגוד עניינים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה