כסף וצרכנות

הבחירות לנשיאות לשכת סוכני הביטוח יוקדמו

נשא הלשכה, ליאור רוזנפלד, אמר כי במצב הקיים בו הוועד המנהל משותק כתוצאה מהתפטרות מסר חברים, לא נותר אלא לצאת לבחירות חדשות, שעל פי הערכות הן יתקיימו בעוד כחודשיים. אני מקווה שחברי המועצה יגלו אחריות
מערכת ice | 
ליאור רוזנפלד (צילום איי אבירן)
נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, הודיע אתמול (שני) כי בכוונתו לפעול להקדמת הבחירות לנשיאות הלשכה המתוכננות כרגע לנובמבר 2021.
לדברי רוזנפלד, בסיטואציה שנוצרה בה הוועד המנהל משותק כתוצאה מהתפטרות מספר חברים  הוא סבור כי לא יותר אלא לצאת לבחירות חדשות שיאפשרו את מינוי בעלי התפקידים הנדרשים.
במכתב שנשלח אל חברי הלשכה אמר רוזנפלד: "לאורך כל שלוש וחצי שנות כהונתי הצבתי תמיד את טובת הלשכה מול עיני. פרנסתם של סוכני וסוכנות הביטוח והשירות לציבור עומד בראש סדר העדיפויות וכך אני בוחר להמשיך ולעשות גם היום".
עוד ציין רוזנפלד כי: "בסיטואציה שנוצרה בה הוועד המנהל משותק כתוצאה מהתפטרות מספר חברים אני סבור שצריך לצאת לבחירות חדשות שיאפשרו את מינוי בעלי התפקידים הנדרשים על מנת שיוכלו להמשיך תהליכים שהובלתי לטובת הלשכה בכלל והסוכנים והסוכנות בפרט. על כן, החלטתי לפעול בכל דרך להקדים את הבחירות, אני מקווה שחברי המועצה יגלו אחריות, ישימו את טובת הלשכה מול עיניהם, כמוני, ויצביעו בעד הקדמת הבחירות".
עוד הוסיף רוזנפלד: "מועד הבחירות יקבע על ידי מנגנוני הלשכה ועד לבחירת כל בעלי התפקידים אני וכל בעלי התפקידים נמשיך לשאת באחריות ולפעול בכל ליבינו למען סוכני וסוכנות הביטוח וציבור המבוטחים".
ככל הנראה הקדמת הבחירות תהיה בחודשיים בלבד עקב הפרוצדורה הכרוכה בכך.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה