כסף וצרכנות

בנק ההשקעות מגייס חוב במיליונים, זו חברת היעד

הבנק שבסיסו בלונדון, מסייע למוסדות פיננסיים ותאגידים המחפשים חוב/הון. הצוות של EMGA משלב את עשרות שנות הניסיון הנדרשות להשלמת עסקאות במדינות מתפתחות כולל אקוודור, שנותרה שוק מפתח
מערכת ice | 
השקעה (צילום pixabay)
Emerging Markets Global Advisory Limited (EMGA), בנק השקעות הנישה המתמקד בשווקים מתעוררים, מכריז על עסקת גיוס חובות משמעותית באקוודור שתאפשר ל-Banco D-Miro להמשיך ולהרחיב את פעילות הלוואות המיקרו-אשראי שלה באקוודור.
מסגרת החוב בסך 10 מיליון דולר נוצרה, זכתה לייעוץ ונבנתה על ידי EMGA עם מימון שסופק על ידי US International Development Finance Corporation (DFC) והעסקה היא הפעם הראשונה ש-EMGA משלימה פעילות באקוודור.
בהתייחסו לעסקה, אמר סמנכ"ל הכספים של Banco D-Miro, פביאן ויקטורס באקה, "אנו מעריכים את התמיכה של EMGA ו-DFC בפרטים הסופיים של העסקה החשובה הזו. נוכחות שותף אסטרטגי כמו DFC תעזור לנו לעמוד ביעדים שלנו שהם יצירת הכלה פיננסית נוספת והגדלת המימון לנשים מיקרו-יזמיות".
ג'ים פולן, סגן נשיא משרד פיתוח האשראי של DFC, אמר, "ההשקעה של DFC ב-Banco D-Miro תרחיב את הגישה למימון, ותאפשר לאוכלוסיות בעלות הכנסה נמוכה ולנשים יזמיות באקוודור להתאושש מהשפל הכלכלי שנוצר בעקבות קוביד-19. עם התמקדות בעסקים קטנים, עסקה זו תקדם פיתוח ארוך טווח וצמיחה כלכלית באקוודור, יעד חשוב עבור DFC".
סאג'יב צ'אקלקל, מנכ"ל וראש תחום בנקאות השקעות ב-EMGA, אמר, "היה תענוג אמיתי עבור EMGA לייעץ ל-Banco D-Miro בעסקה חשובה זו שמטרתה לממן את תיק ההלוואות לארגונים קטנים ובינוניים שלהם עם התמקדות מיוחדת בארגונים בבעלות נשים. ויותר מזה, סגירת עסקה נוספת עם DFC ממחישה את חוזק הקשר שלנו שנבנה על פני מספר שנים. לבסוף, אנו מאמינים כי מעמדה של DFC כמוסד פיננסי בולט לפיתוח יוסיף מקור מימון חדש ואסטרטגי לטווח ארוך עבור Banco D-Miro".
ג'רמי דובסון, מנכ"ל EMGA , הוסיף, "עם העסקה הראשונה הזו באקוודור, EMGA מגדילה את טביעת הרגל התפעולית שלה באמריקה הדרומית, ואנו נמשיך לפתח עסקים במדינה ובאזור".
 
Banco D-Miro: Banco D-Miro הוא בנק אקוודורי המתמחה במימון מיקרו ובעל החזון להיות הבנק שתורם הכי הרבה לצמצום העוני. הבנק מציע שירותים פיננסיים ליזמים זעירים, קטנים ובינוניים באקוודור ובמיוחד באותם אזורים בהם רמות העוני גבוהות יותר, וחדירת השירותים הפיננסיים היא הנמוכה ביותר.
DFC: Corporation International Development Finance (DFC) האמריקאית יוצרת שותפויות עם המגזר הפרטי כדי לספק פתרונות מימון שמטרתם לטפל בבעיות בפניהם עומד העולם המתפתח. אנו משקיעים במגזרים שונים כולל אנרגיה, שירותי בריאות, תשתיות קריטיות וטכנולוגיה. DFC מספקת גם מימון לעסקים קטנים ולנשים יזמיות על מנת ליצור מקומות עבודה בשווקים מתעוררים. ההשקעות של DFC עומדות בסטנדרטים גבוהים ומכבדות את הסביבה, זכויות האדם וזכויות העובדים.
Emerging Markets Global Advisory LLP, שבסיסה בלונדון, מסייעת למוסדות פיננסיים ותאגידים המחפשים חוב/הון. הצוות של EMGA משלב את עשרות שנות הניסיון הנדרשות להשלמת עסקאות במדינות מתפתחות כולל אקוודור, שנותרה שוק מפתח. EMGA ממשיכה להרחיב ולבסס את מקומה כבנק השקעות נישה המתמקד בשווקים מתעוררים.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה