דיגיטל וטק

גילת בצעד משמעותי בתחום הביטחוני: רכשה את DataPath

גילת רשתות לוויין מודיעה על השלמת רכישת חברת DataPath Inc. הרכישה מהווה צעד משמעותי ביישום האסטרטגיה של גילת להגדלת נוכחותה בתחום הביטחוני הגדל
מערכת ice | 
אנטנה של גילת (צילום יחצ)
חברת גילת רשתות לוויין, העוסקת בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לוויינית, הודיעה היום (חמישי) כי השלימה את רכישת חברת DataPath Inc., מובילת שוק באספקת תקשורת אמינה ומאובטחת למחלקת ההגנה (DoD) וממשלת ארה"ב.
הרכישה אושרה ע"י דירקטוריון גילת וע"י הדירקטוריון ובעלי המניות של DataPath מוקדם יותר השנה, וזכתה לאישורים הרגולטוריים ובהם קבלת אישור מהרשות להשקעות זרות של ארה"ב (CFIUS).

"רכישה זו מהווה צעד משמעותי ביישום האסטרטגיה של גילת להגדלת נוכחותה בתחום הביטחוני הגדל", אמר עדי צפדיה, מנכ"ל גילת. "עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בעבודה עם מגזרי מחלקת ההגנה (DoD) וגורמי ממשל בארה"ב, כמו גם עם שווקי ממשל וביטחון נוספים, DataPath היא החברה המתאימה כדי ליישם במהירות את האסטרטגיה של גילת בתחום.
"גילת צופה גידול של כ-50 מיליון דולר בהכנסות השנתיות מהסקטור הצבאי. גידול אשר יושג על ידי הסינרגיות המשמעותיות הגלומות ברכישה זו. הנוכחות הבינלאומית של גילת תאפשר לייצר הזדמנויות עסקיות חדשות עבור הפתרונות המתקדמים של DataPath, ובמקביל הנוכחות המוערכת של DataPath בשוק האמריקאי תייצר הזדמנויות חדשות עבור טכנולוגיות התקשורת המתקדמות של גילת".
"ביחד עם גילת אנו ממוצבים היטב כדי להציע לכל הלקוחות שלנו פתרונות אינטגרטיביים מלאים המבוססים על הטכנולוגיות והרכיבים הטובים ביותר", אמר דייויד מקדונלד, נשיא DataPath .
לדבריו DataPath, כעת כחלק מחברת גילת, תמשיך להציע פתרונות מובילים, לא רק עבור מחלקת ההגנה האמריקאית, אלא גם ברחבי העולם. "הסינרגיות שייווצרו מרכישה זו יחזקו את היכולת של גילת ושל DataPath לפתח פתרונות לשוק התקשורת הלוויינית הצומח במהירות. עם כניסת שוק הלוויינים לעידן חדש, הטכנולוגיות והמשאבים המשותפים שלנו יתמכו עוד יותר ביישום האסטרטגיה של גילת בסקטור הביטחוני העולמי".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה