השוק

מיטב דש רכשה את קרנות הפנסיה של אלדובי תמורת 45 מיליון שקל

עם השלמת הרכישה תנהל מיטב דש נכסי פנסיה בהיקף של כ-20 מיליארד שקל. טדי לין, מנכ"ל מיטב דש: "רכישת קרנות הפנסיה החדשות של הלמן אלדובי מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה המתמדת של קרנות הפנסיה המנוהלות על ידי מיטב דש"

אורן שטרנברג | 
טדי לין (צילום יחץ)
בית ההשקעות מיטב דש דיווח היום (שלישי) כי חתם על הסכם לרכישת פעילות קרנות הפנסיה של הלמן אלדובי, זאת תמורת סכום של כ-45 מיליון שקל. סך היקף הנכסים המנוהלים במסגרת פעילות קרנות הפנסיה הנרכשות עמד על כ-4.34 מיליארד שקל, נכון ליום 31.1.2021.
במסגרת ההסכם שנחתם בין מיטב דש הפניקס, לפיו בכפוף להשלמת עסקת המיזוג בין הפניקס לבית ההשקעות הלמן אלדובי, עתידה הפניקס לרכוש את מלוא 100% הון המניות של הלמן אלדובי, תרכוש מיטב דש גמל ופנסיה את קרנות הפנסיה החדשות שבניהול הלמן אלדובי.
טדי לין, מנכ"ל מיטב דש גמל ופנסיה, ציין כי "רכישת קרנות הפנסיה החדשות של הלמן אלדובי מהווה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה המתמדת של קרנות הפנסיה המנוהלות על ידי מיטב דש. עוד הוסיף לין: "תחום חיסכון ארוך הטווח, והפנסיה בפרט, הינו מנוע צמיחה לחברה ועם השלמת הרכישה, תנהל החברה נכסי עמיתים בשווי של כ-20 מיליארד שקל בקרנות הפנסיה. אנו מאמינים כי הרחבת מעטפת המעסיקים והלקוחות מולם אנו עובדים, והמשך הובלה בביצועים, יאיצו את צמיחת החברה."
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה