השוק

בעקבות הנתונים המדאיגים: החשש - "משבר כלכלי משמעותי"

בצל מלחמת חרבות ברזל, חברת SFP מודיעה על הקמת חמ"ל פיננסי שיעניק מענה בנושאי חסכונות, פנסיה, גמל והשתלמות וימנע טעויות פיננסיות נפוצות בזמן משבר. המנכ"לים: "החלטות מוטעות יעלו באובדן כספים עתידיים, לא ברור כמה זמן ייקח לאזור הדרום להשתקם"
מערכת ice | 
הערכות כלכליות לעלות המלחמה (צילום פלאש 90/ עטיה מוחמד, הדר יואביאן)
SFP, המספקת שירותי תכנון פיננסי, מתגייסת לסיוע בשורה של יוזמות חשובות הנוגעות לעורף הלוחם, ומודיעה על הקמת "חמ"ל פיננסי" מיוחד וקו חם, שיכלול את מומחי הפיננסים וההשקעות של החברה. החמ"ל הפיננסי של SFP, הוקם כדי לסייע למשפחות והעורף בזמן מלחמה, כיצד להתנהל פיננסית ולהבטיח שמירה על השקעות וחסכונות כדי לבצר את החוסן הכלכלית של משפחות, דווקא בעת הנוכחית.
ההיסטוריה מלמדת כי בתקופות של משבר ולחימה, בפרט תקופה כה קשה רגשית ומורלית, יש מי שנוטים לקבל החלטות לא אופטימליות. SFP החליטה לסייע ככל שניתן. אותן החלטות פשוטות, שלעתים מתקבלות בתקופות מלחמה וכאב, עלולות להביא לנזקים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך השנים, המסבים פגיעה כפולה, לצד הצער הרב עמו משפחות רבות בישראל מתמודדות בשעה זו.
"הימים העצובים, המורכבים והקשים שאנחנו עוברים בימים אלה, מעלים את החשש שציבור החוסכים והמשקיעים בישראל, יבצע החלטות אמוציונליות ולא רציונליות. החלטות מוטעות שיעלו לו באובדן של כספים עתידיים ובמיוחד הטבות מיסוי שונות. רבים חוששים שאנחנו עלולים לצעוד בקרוב מאוד לפתחו של משבר כלכלי משמעותי, בעקבות המלחמה והמצב הלא פשוט שהמשק היה בו עוד לפנייה", מסביר ויטלי פלוטינסקי, מנכ"ל משותף ומייסד בחברת התכנון הפיננסי SFP.
"המטרה שלנו היא למנוע במקרים רבים תאונות כלכליות שהפגיעה שלהן משמעותית מאוד. בתוך כך מחובתנו להדריך את הציבור, במקרים רבים ללא כל עלות, ולהנגיש לו את מלוא המידע הפיננסי והפנסיוני הרלוונטי לתקופה זו". בימים האחרונים, אנו שומעים שבכירי האוצר מעריכים כי המשבר הכלכלי לאחר המלחמה, צפוי להיות קשה ומשמעותי מכפי שהעריכו תחילה, כשלא ברור כמה זמן ייקח לאזור הדרום להשתקם מהנזק הכבד שנגרם.

ויטלי פלוטינסקי וספיר קדוש (צילום: SFP)
לצד זאת, אנו גם עדים לתוכניות סיוע של הבנקים, ביניהן הקמת קרנות חירום בהיקפים של מאות מילוני שקלים ויותר, דחיית או הקפאת חלק מתשלומי ההלוואות באופן זמני ופטורים מתשלומי עו"ש. אם כי לא בטוח, עד כמה, אם בכלל, אותן תוכניות יוכלו לרכך את המכה הקשה עמה צפויים עסקים וגם שכירים רבים, להתמודד.

ספיר קדוש (צילום: SFP)
החמ"ל הפיננסי של החברה, מעניק מידע ועצות בנושאי פיננסים והשקעות בכל המוצרים הפיננסים והמכשירים בישראל החל מקרנות פנסיה, פוליסות חיסכון, קופות גמל, קרנות השתלמות ומוצרים אלטרנטיביים. SFP היא סוכנות לתכנון פיננסי, שהוקמה על ידי ויטלי פלוטינסקי וספיר קדוש, המנהלת תיק נכסים בהיקף של 2 מיליארד שקל ומעסיקה כיום כ-20 מתכננים פיננסים וסוכני ביטוח.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה