השוק

ביטוח דירה בחינם: כלל נוקטת במהלך חסר תקדים

ענקית הביטוח נרתמה לבטח דירות פנויות שיאכלסו מפונים מאזורי הדרום והצפון, ללא תשלום. החברה תבטח בביטוח מבנה ובביטוח צד ג', במהלך תקופת השכירות את כל הדירות שיושכרו למפונים ללא תמורה  המשנה למנכ"ל: "יוזמה מבורכת, הקבוצה שותפה למאמץ הלאומי לשמירת חוסנה של מדינת ישראל"

מערכת ice | 
יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוח ופיננסים (צילום סיון פרג')
כלל ביטוח ופיננסים ממשיכה לסייע בימים אלה במאמץ הלאומי. החברה נרתמה לבטח דירות פנויות המאכלסות מפונים מאזורי הדרום והצפון, בביטוח מבנה וצד ג', ללא עלות. במסגרת זו, החברה בנתה ותממן פוליסת ביטוח מבנה וצד ג' מיוחדת וייעודית לטובת העניין, במהלך תקופת השכירות, עבור דירות שתושכרנה למפונים על ידי בעלי דירות פרטיים, ללא תשלום.
 
על הכנת חוזה השכירות הייעודי עמלו, גם כן בהתנדבות, צוותי מחלקות הנדל"ן של משרד עורכי הדין ש. הורוביץ ושות' ומשרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות', יחד עם צוותי לשכת עורכי הדין ועם עו"ד הילה בן אליעזר. החוזה נערך באופן קצר ופשוט והוא מאפשר לשהות בדירה ללא תמורה, לתקופה של עד 3 חודשים ושומר על זכויות הצדדים. 
 
<
עלית כספי, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת ביטוח כללי, מסרה: "מדובר ביוזמה מבורכת שהגיעה לפתחינו וקבוצת כלל ביטוח ופיננסים, ששותפה במאמץ הלאומי לשמירת חוסנה של מדינת ישראל, נרתמה אליה מיד. במסגרת זו, כלל תבטח את הדירות שיאכלסו מפונים במהלך תקופת השכירות, ובכך תספק ביטחון לבעליהן, כדי שיוכלו לתרום את דירתם לטובת מטרה חשובה זו מאין כמוה".  


עו"ד הילה בן אליעזר (צילום: הדר מדיה)
 
עו"ד הילה בן אליעזר, יוזמת המהלך, ציינה: אני מודה לכלל ביטוח ופיננסים, ומשרדי עורכי הדין המובילים - ש. הורוביץ ושות', נשיץ, ברנדס, אמיר ושות', וצוותי לשכת עורכי הדין שנרתמו לסייע לאזרחי מדינת ישראל, בתקופה קשה זו. אנו פועלים בימים אלה להרחבת המיזם, ובמסגרת זו מנסים לרתום גם את משרדי הפנים והאוצר לשם מתן הקלות בארנונה ובתשלומים נוספים במהלך תקופת השכירות, ומקווים לשיתוף פעולה מלא".
 
<

חוזה השכירות וההסכם לביטוח הדירה מופיעים באתר לשכת עורכי הדין. באתר לשכת עורכי הדין, ניתן למצוא גם את החוזה גם בשפות אנגלית וצרפתית, לטובת תושבי החוץ שמחזיקים בדירות בישראל ומעוניינים להתגייס למאמץ המשותף. בנוסף, נפתח חמ"ל ייעודי לשאלות משפטיות בכל הקשור ליישום החוזה בזמן המלחמה. ניתן לפנות לגורמים הבאים בכל שאלה: משרד ש. הורוביץ ושות', בטלפון: 03-5670628 או ומשרד נשיץ ברנדס, אמיר ושות', בטלפון: 03-6235076 או במייל mmizrachi@nblaw.com.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה